Valmieras Ziņas

Sveikti skaistāko dārzu īpašnieki

Lasīšanas laiks: 2 min

Trešdien, 16.septembrī, Valmieras muzejā tika sveikti akcijā “Uzslavē skaistāko” nominēto krāšņāko, ziedošāko un sakoptāko Valmieras  dārzu, balkonu un pagalmu īpašnieki, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Uzslavē skaistāko” bija Valmieras pilsētas svētku laikā izsludinātā vasaras akcija, lai ziedošo Valmieru atklātu visā tās daudzveidībā un izteiktu pateicību valmieriešiem, kas iegulda darbu skaistuma radīšanā.  Akcijas laikā iedzīvotāji bija aicināti pastāstīt par īpaši skaistajiem dārziem, pagalmiem un balkoniem.

Akcijas laikā tika saņemti pieteikumi par septiņām adresēm. Tās bija divas daudzdzīvokļu mājas ar sakoptiem pagalmiem un ziediem rotātiem balkoniem – ēkas Rūpniecības ielā 34 un Jumaras ielā 196/3. Tie bija četri pagalmi pilsētas savrupmājās – Cēsu ielā 15, Meldru ielā 17, Lazdu ielā 1 un Marijas ielā 1-4. Un tā bija arī viena sabiedriskā iestāde – Valmieras muzejs ar senatnīgām puķu kastēm pie Vecās aptiekas ēkas Bruņinieku ielā 1.

Katram no akcijas nominantiem ir savs stāsts, savas norises dārzā. Neviens nav profesionāls dārznieks. Vieniem patīk skaisti saimniekot, izmēģināt skaistas internetā aizgūtas idejas par pagalmu dekorēšanu. Citiem tā ir atpūta no ikdienas rūpēm. Citiem – kaimiņu aizraušanās, mīlot ziedus un vēloties skaistākas padarīt kopīgās ēkas lodžijas. Un vēl citiem – kopīgi radītas puķu dobes daudzdzīvokļu mājas pagalmā, ko rosinājusi tuvumā notiekošās jaunās ielas būvniecība.  

Visi nominanti Valmieras iedzīvotāju vārdā saņēma pašvaldības pateicību. Dārza un augu zināšanu paplašināšanai tēju degustāciju un lekciju par savvaļas augu nozīmi pasniedza Valmieras muzeja Krājuma nodaļas vadītāja Indra Vīlistere.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienoties savam kolektīvam apkopēju Tavi pienākumi būs: - Nodrošināt tīrību un kārtību, veicot mitro un sauso uzkopšanu atbilstoši pārtikas ražošanas prasībām; - Darba apģērbu sagatavošana nosūtīšanai uz mazgātuvi; - Pēc nepieciešamības veikt logu mazgāšanu: - Sekot līdzi tīrīšanas, dezinfekcijas līdzekļu, higiēnas preču izlietojumam; - Uzraudzīt uzņēmumā notiekošo un citi pienākumi. No Tevis sagaidām: - Prasmes saglabāt konfidencialitāti; - Fizisko noturību; - Nepieciešamības gadījumā spēja ierasties darbā no rīta, sestdienās vai svētdienās; - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu; - Spēju strādāt dinamiskos apstākļos; - Prasmes organizēt savu darbu u.c. Piedāvājam: Atalgojumu no 780 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes iela 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi NAMU PĀRVALDĪŠANAS SPECIĀLISTS Galvenie amata pienākumi: pārzināt un prast piemērot Latvijas Republikas normatīvos aktus namu pārvaldīšanas jomā organizēt dzīvojamo māju pārvaldīšanu, t.sk.: nodrošināt sadarbību ar pārvaldīšanā nodoto dzīvojamo māju padomēm organizēt un vadīt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces vest ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistīto lietvedību organizēt dzīvokļu īpašnieku pieņemto lēmumu izpildi veikt klientu apkalpošanu klientu informācijas centrā klātienē, telefoniski un e-vidē. Prasības kandidātiem: nekustamā īpašuma pārvaldīšanas, tiesību, būvniecības vai citā līdzīgā jomā darba pieredze dzīvojamo māju pārvaldīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību 5. kvalifikācijas līmenis namu pārvaldīšanā tiks uzskatīts par priekšrocību valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī labas MS Office lietošanas prasmes un zināšanas lietvedībā labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība vēlme mācīties un profesionāli pilnveidoties. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1350 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Namu PĀRVALDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri