Valmieras Ziņas

Sveikti skaistāko dārzu īpašnieki

Trešdien, 16.septembrī, Valmieras muzejā tika sveikti akcijā “Uzslavē skaistāko” nominēto krāšņāko, ziedošāko un sakoptāko Valmieras  dārzu, balkonu un pagalmu īpašnieki, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

“Uzslavē skaistāko” bija Valmieras pilsētas svētku laikā izsludinātā vasaras akcija, lai ziedošo Valmieru atklātu visā tās daudzveidībā un izteiktu pateicību valmieriešiem, kas iegulda darbu skaistuma radīšanā.  Akcijas laikā iedzīvotāji bija aicināti pastāstīt par īpaši skaistajiem dārziem, pagalmiem un balkoniem.

Akcijas laikā tika saņemti pieteikumi par septiņām adresēm. Tās bija divas daudzdzīvokļu mājas ar sakoptiem pagalmiem un ziediem rotātiem balkoniem – ēkas Rūpniecības ielā 34 un Jumaras ielā 196/3. Tie bija četri pagalmi pilsētas savrupmājās – Cēsu ielā 15, Meldru ielā 17, Lazdu ielā 1 un Marijas ielā 1-4. Un tā bija arī viena sabiedriskā iestāde – Valmieras muzejs ar senatnīgām puķu kastēm pie Vecās aptiekas ēkas Bruņinieku ielā 1.

Katram no akcijas nominantiem ir savs stāsts, savas norises dārzā. Neviens nav profesionāls dārznieks. Vieniem patīk skaisti saimniekot, izmēģināt skaistas internetā aizgūtas idejas par pagalmu dekorēšanu. Citiem tā ir atpūta no ikdienas rūpēm. Citiem – kaimiņu aizraušanās, mīlot ziedus un vēloties skaistākas padarīt kopīgās ēkas lodžijas. Un vēl citiem – kopīgi radītas puķu dobes daudzdzīvokļu mājas pagalmā, ko rosinājusi tuvumā notiekošās jaunās ielas būvniecība.  

Visi nominanti Valmieras iedzīvotāju vārdā saņēma pašvaldības pateicību. Dārza un augu zināšanu paplašināšanai tēju degustāciju un lekciju par savvaļas augu nozīmi pasniedza Valmieras muzeja Krājuma nodaļas vadītāja Indra Vīlistere.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri