Valmieras Ziņas

Sprāgstot automašīnas akumulatoram, vīrietis guvis ķīmiskus galvas apdegumus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vakar, 24.oktobrī, Vidzemē 69 gadus vecs vīrietis garāžā lādējis automašīnas akumulatoru, kurš pēkšņi sprādzis, radot vīrietim ķīmiskus galvas un kakla apdegumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Vīrietis pēc notikušā nogādāts pie speciālistiem Rīgā tālākas palīdzības saņemšanai.

Vakar Vidzemē, labojot automašīnu, cietis arī kāds 55 gadus vecs vīrietis. Remontdarbu laikā notikusi gāzes noplūde, kā rezultātā izcēlies ugunsgrēks, kurā vīrietis guvis sejas un abu plaukstu termiskus apdegumus. Arī šis cietušais nogādāts pie speciālistiem.

Savukārt Rīgā 79 gadus veca sieviete saindējusies ar gāzi. Sieviete bija aizmirsusi aizgriezt gāzes slēdžus, kā rezultātā notikusi gāzes noplūde.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 932 izsaukumiem, no kuriem 125 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri