Valmieras Ziņas

ReTV: Vai cilvēki Valmierā gatavi jau tagad vakcinēties pret Covid-19?

Lasīšanas laiks: 1 min

Ievērojamu skaitu vakcīnu devu Latvijas valdība ir pasūtījusi no zāļu ražotājiem. Pētījumi un aptaujas liecina, ka latvieši ir vieni no skeptiskākajiem – vakcinēties ir gatavs vien katrs otrais iedzīvotājs. Valmieras ielās satikto iedzīvotāju domas dalās – cits potēties ir gatavs kaut tūlīt, dažam vēl jāpadomā, bet vēl kāds to negrasās darīt.

Mārīte uzskata, ka vakcīna palīdzēšot, kā arī potēties varētu pēc iespējas ātrāk, savukārt Atim nešķiet, ka vakcīna nekaitēs, tādēļ to neizmantotu. Sevi nosauc kā dabas bērnu.

Evija, kas Covid-19 ir izslimojusi, nedomā vakcinēties, jo esot pētīts, ka katra vakcīna atstāj blaknes. Arī Solvitai šķiet, ka vakcīna nav pārbaudīta, jo vīruss esot pārāk jauns. Viņa pauž, ka jau tagad daudzi cilvēki iet bojā no vakcīnas.

Jolanta, ņemot vērā medijos vēstīto par vakcīnām, arī izmantotu iespēju vakcinēties, taču Vija baidās saslimt un aplipināt kādu citu. Viņa arī piebilst, ka informācija par vakcinēšanos ir pietiekama, taču tas, cik droša – neviens nezina.

Daiga un Aivars nevakcinēsies. Viņi uzskata, ka cilvēki mirst tāpat – gan pirms, gan pēc Covid-19. “Cerams, ka neatlaidīs no darba, ja nepotēties un atteiksies.” Tiek arī piebilsts, ka viens no iemesliem ir arī tāds, ka ne pret ko nav potējies.

Pēc Veselības ministrijas iecerēm masveida vakcinēšana sāksies martā.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGRO LATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums, aicina darbā “Presēšanas iekārtas operatoru” (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Valmieras novads, LV-4219,t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu pie Mini bale presēšanas iekārtas; Sekot līdzi, lai ražošanas procesā izmantotā kūdra un iepakošanas materiāli tiktu izmantoti efektīvi, un izvairīties no ražošanas pārtraukumiem; Uzraudzīt, lai Mini bale iepakojuma kvalitāte atbilstu prasībām; Uzturēt tehniskā kartībā presēšanas iekārtu. Prasības: Tehniskās zināšanas par tehnoloģiskām iekārtām, mehānismiem; Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā; Valodas zināšanas – obligāti latviešu Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem; Prasme strādāt komandā; Pozitīva komunikācija; Vēlme mācīties, apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā; Labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus; Apmācību jaunajā amatā; Darba algu ar stundas tarifa likmi no 7.50 EUR pārbaudes laikā, saskaņā ar darba laika uzskaites grafiku; Darba laiku 8.oo – 17.oo (pēc nepieciešamības, pagarināts vai maiņu darba laiks). CV sūtīt uz janis.jermilins@legrogroup.com, ar norādi “Presēšanas iekārtas operators”.  Profesija: PRESĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz: "Presēšanas iekārtas operators"

Mūsu partneri