Valmieras Ziņas

ReTV: Vai cilvēki Valmierā gatavi jau tagad vakcinēties pret Covid-19?

Ievērojamu skaitu vakcīnu devu Latvijas valdība ir pasūtījusi no zāļu ražotājiem. Pētījumi un aptaujas liecina, ka latvieši ir vieni no skeptiskākajiem – vakcinēties ir gatavs vien katrs otrais iedzīvotājs. Valmieras ielās satikto iedzīvotāju domas dalās – cits potēties ir gatavs kaut tūlīt, dažam vēl jāpadomā, bet vēl kāds to negrasās darīt.

Mārīte uzskata, ka vakcīna palīdzēšot, kā arī potēties varētu pēc iespējas ātrāk, savukārt Atim nešķiet, ka vakcīna nekaitēs, tādēļ to neizmantotu. Sevi nosauc kā dabas bērnu.

Evija, kas Covid-19 ir izslimojusi, nedomā vakcinēties, jo esot pētīts, ka katra vakcīna atstāj blaknes. Arī Solvitai šķiet, ka vakcīna nav pārbaudīta, jo vīruss esot pārāk jauns. Viņa pauž, ka jau tagad daudzi cilvēki iet bojā no vakcīnas.

Jolanta, ņemot vērā medijos vēstīto par vakcīnām, arī izmantotu iespēju vakcinēties, taču Vija baidās saslimt un aplipināt kādu citu. Viņa arī piebilst, ka informācija par vakcinēšanos ir pietiekama, taču tas, cik droša – neviens nezina.

Daiga un Aivars nevakcinēsies. Viņi uzskata, ka cilvēki mirst tāpat – gan pirms, gan pēc Covid-19. “Cerams, ka neatlaidīs no darba, ja nepotēties un atteiksies.” Tiek arī piebilsts, ka viens no iemesliem ir arī tāds, ka ne pret ko nav potējies.

Pēc Veselības ministrijas iecerēm masveida vakcinēšana sāksies martā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Viestura vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā lietvedības sekretāru/-i uz noteiktu laiku Ja Tev ir vēlme: noformēt, veidot, kārtot, uzglabāt dokumentus atbilstoši nomenklatūrai, dokumentu pārvaldības kārtībai; pārvaldīt Iestādes arhīvu; veikt personāla lietvedību (darba līgumu slēgšana, rīkojumu sagatavošana); veikt ierobežotas pieejamības dokumentu apstrādi (reģistrācija un nosūtīšana adresātiem); sagatavot Iestādes personāla atvaļinājuma grafikus, kontrolēt to izpildi; nodrošināt savlaicīgu informācijas un dokumentu apriti ar Iestādes administrāciju, darbiniekiem, Valmieras pilsētas pašvaldību un citām institūcijām; un ja Tev ir: vidējā profesionālā vai augstākā izglītība lietvedības jomā; iepriekšēja pieredze lietveža amatā izglītības iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību; prasme strādāt ar datoru Windows vidē, izmantot interneta iespējas un datu bāzes; prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, precizitāte, augsta atbildības sajūta; precizitāte un atbildība darbā; mēs piedāvājam: atalgojumu 720 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē. Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Lietveža vakancei” uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas lietvedībā (108.kabinetā, Viestura alejā 3, Valmierā) līdz 2021.gada 15 martam (ieskaitot). Tālrunis informācijai: 29286619. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: LIETVEDĪBAS SEKRETĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-15 Kontaktpersona: CV ar amata norādi iesniegt pers. vai sūtīt uz vvv@valmiera.edu.lv, t. 29286619.

Mūsu partneri