Valmieras Ziņas

ReTV: Vai cilvēki Valmierā gatavi jau tagad vakcinēties pret Covid-19?

Lasīšanas laiks: 1 min

Ievērojamu skaitu vakcīnu devu Latvijas valdība ir pasūtījusi no zāļu ražotājiem. Pētījumi un aptaujas liecina, ka latvieši ir vieni no skeptiskākajiem – vakcinēties ir gatavs vien katrs otrais iedzīvotājs. Valmieras ielās satikto iedzīvotāju domas dalās – cits potēties ir gatavs kaut tūlīt, dažam vēl jāpadomā, bet vēl kāds to negrasās darīt.

Mārīte uzskata, ka vakcīna palīdzēšot, kā arī potēties varētu pēc iespējas ātrāk, savukārt Atim nešķiet, ka vakcīna nekaitēs, tādēļ to neizmantotu. Sevi nosauc kā dabas bērnu.

Evija, kas Covid-19 ir izslimojusi, nedomā vakcinēties, jo esot pētīts, ka katra vakcīna atstāj blaknes. Arī Solvitai šķiet, ka vakcīna nav pārbaudīta, jo vīruss esot pārāk jauns. Viņa pauž, ka jau tagad daudzi cilvēki iet bojā no vakcīnas.

Jolanta, ņemot vērā medijos vēstīto par vakcīnām, arī izmantotu iespēju vakcinēties, taču Vija baidās saslimt un aplipināt kādu citu. Viņa arī piebilst, ka informācija par vakcinēšanos ir pietiekama, taču tas, cik droša – neviens nezina.

Daiga un Aivars nevakcinēsies. Viņi uzskata, ka cilvēki mirst tāpat – gan pirms, gan pēc Covid-19. “Cerams, ka neatlaidīs no darba, ja nepotēties un atteiksies.” Tiek arī piebilsts, ka viens no iemesliem ir arī tāds, ka ne pret ko nav potējies.

Pēc Veselības ministrijas iecerēm masveida vakcinēšana sāksies martā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri