Valmieras Ziņas

Madonas novadā dīķī iebraukušā automašīnā atrod četrus noslīkušus cilvēkus

Lasīšanas laiks: 2 min

Madonas novadā pirmdienas rītā kādā dīķī iebraukušā automašīnā atrasti četri noslīkuši cilvēki, aģentūrai LETA apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Šorīt ap plkst.9 dienests saņēma izsaukumu uz Aronas pagastu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, uz ledus atrodas automašīna ar cilvēkiem.

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka automašīna bija nobraukusi no ceļa, apgāzusies uz jumta, ieslīdējusi dīķī un ielūzusi ledū. No ūdens ārā bija redzami tikai riteņi.

Pirms VUGD ierašanās no automašīnas saviem spēkiem izkļuva divi cilvēki, no kuriem viens bija devies uz tuvējām mājām un zvanījis glābējiem. Šie cilvēki tika nodoti mediķiem.

Glābēji no noslīkušās automašīnas izcēla vienu noslīkušu cilvēku, bet pārējo automašīnā esošo cilvēku izcelšana bez speciālā papildaprīkojuma izmantošanas nebija iespējama. Ugunsdzēsēji ar vinčas palīdzību automašīnu no dīķa izvilka un no tās izcēla vēl trīs noslīkušus cilvēkus.

Valsts policijā aģentūru LETA informēja, ka dīķī bija iebraucis mikroautobuss “Volkswagen Transporter”.

Pēc sākotnējās informācijas, automašīnas vadītājam un vienam no pasažierim izdevās izkļūt no automašīnas pašu spēkiem, bet pārējie četri pasažieri negadījumā gāja bojā. Cietušie un mirušie ir vīrieši.

Par notikušo policija sākusi kriminālprocesu, kurā tiks skaidroti notikušā apstākļi.

Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ceļš konkrētajā posmā bijis apledojis.

VUGD aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem uz ceļiem, izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu ātrumu.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka pēdējos 20 gados Latvijā notikušas vairākas avārijas, kurās, automašīnai iebraucot ūdenstilpnē, vienlaikus gājušas bojā vairākas personas. 

Piemēram, 2003.gada novembrī, Vārkavas novada Upmalā pie tilta Dubnas upē iegāžoties automašīnai “Opel Kadett”, bojā gāja seši cilvēki. Negadījumā dzīvību zaudēja trīs jaunieši un trīs jaunietes vecumā no 17 līdz 20 gadiem.

Traģiskākā šāda veida avārija notika 2012.gadā Jaungada naktī, kad Krāslavas novadā autoavārijā gāja bojā septiņi jaunieši. Automašīna “Mazda 626”, kurā brauca septiņi cilvēki, līkumā nobrauca no ceļa un iegāzās Rudnas upē. Visi braucēji zaudēja dzīvību. Viens no jauniešiem bija atradies automašīnas bagāžas nodalījumā.

Avarējušajai automašīnai bijušas vasaras riepas sliktā stāvoklī. Tāpat tai nav bijusi izieta tehniskā apskate. Nevienam no traģiskajā avārijā Krāslavas novadā bojāgājušajiem jauniešiem nebija autovadītāja apliecības.

Savukārt 2014.gada decembra sākumā Ozolnieku novada Salgales pagastā, uz autoceļa Blukas-Emburga, divi vīrieši gājuši bojā ceļu satiksmes negadījumā, jo viņu vadītā automašīna iegāzusies Garozes upē.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev rūp vides aizsardzība, Tev ir drosme pārstāvēt valsti darbā par zaļāku un labvēlīgāku vidi un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu un lēmumu sagatavošanu, iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā Valsts vides dienesta Juridiskā departamenta Juridiskās daļas jurista amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: iegūt vērtīgu pieredzi vides aizsardzības jomā un profesionālās attīstības iespējas; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem kolēģiem; jauno darbinieku apmācību un kvalifikācijas celšanas pasākumus; mēnešalgu no 1314 līdz 1775 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši Tavai pieredzei un zināšanām; labu veselības apdrošināšanu; papildatvaļinājumu no 8 līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē ar papildu atlīdzību saistītus labumus; darba vietu jebkurā Valsts vides dienesta birojā (Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Madonā, Rēzeknē vai Daugavpilī) ar daļēji attālināta darba iespējām pēc pārbaudes laika. Uzticēsim Tev: izskatīt sūdzības par apstrīdētiem administratīvajiem aktiem un administratīvajiem sodiem; pārstāvēt Valsts vides dienestu tiesās; sagatavot iekšējos iestādes tiesību aktus, atbildes vēstules un citus dokumentus; sniegt juridiska rakstura konsultācijas pēc nepieciešamības. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; maģistra grāds tiesību zinātnē; juridiska rakstura darba pieredze; pieredze administratīvā procesa piemērošanā tiks uzskatīta par priekšrocību; elektroniskais paraksts. Taču tikpat svarīgi, lai Tev piemīt labas komunikācijas un sadarbības prasmes, precizitāte un spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, labas datorzināšanas. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Jurists”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pāvila Rozīša iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-16 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv, tel.67084203 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus Tu labprāt komunicē un nebaidies uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: darbs@balticsalessolutions.lv Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-31 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz darbs@balticsalessolutions.lv

AS “PATA Strenči”– stabils uzņēmums ar vairāk kā 70 gadu pieredzi mežsaimniecībā, kuru kā drošu un uzticamu sadarbības partneri izvēlas aizvien vairāk meža īpašnieku. Šobrīd uzņēmums piedāvā pilna cikla meža apsaimniekošanas un mežizstrādes pakalpojumus. Aicinām darbā MEŽA MAŠĪNU MEHĀNIĶI Tavos pienākumos ietilps: Veikt meža tehnikas (harvesteru, forvarderu) remontus un apkopes. Sagaidām no Tevis: Tehniskā izglītība vai iepriekšēja darba pieredze mehāniķa amatā. Vēlama pieredze darbā ar meža tehniku (lietošana, apkalpošana, remonts). Augsta atbildības sajūta un precizitāte. B kategorijas vadītāja apliecība. Piedāvājam: Darba pienākumu veikšanai nepieciešamo aprīkojumu. Sociālās garantijas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Iespēju mācīties un attīstīties kopā ar uzņēmumu. Darba samaksu no 2000 EUR (pirms nodokļu nomaksas). CV aicinām sūtīt uz e-pasta adresi info@patastrenci.lv līdz 2026.gada 1.aprīlim. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajām atlases kārtām. Darba devēja reģistrācijas Nr.40003009124 Darba vieta: “Ūdriņas”, Ūdriņas, Trikātas pagasts, Valmieras novads Darba laiks: Pilna slodze Darba samaksa: no 2000 EUR (bruto) Kontaktinformācija: E-pasts: info@patastrenci.lv URL: www.patastrenci.lv Profesija: MEŽA MAŠĪNU MEHĀNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ūdriņas, Trikātas pag., Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-04-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@patastrenci.lv

Mūsu partneri