Lasīšanas laiks: 2 min
Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 20. jūnija plkst. 6.30 līdz 25. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 45 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem un vēl 16 izsaukumi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas pārvaldes Sabiedrības izglītošanas un informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska.
Sestdien, 20.jūnijā, plkst. 9.30 saņemts izsaukums uz Madonas novada Praulienas pagastu, kur dega vieglā automašīna 0,5 m2 platībā. Degšana likvidēta pirms VUGD ierašanās.
Plkst. 14.30 saņemts izsaukums uz Limbažu novada Ainažu pagastu, kur dega angārā dega telpa ar izbūvētu balkonu 70 m2 platībā, ārsiena 140 m2 platībā un jumts 80 m2 platībā. Ēkas kopējā platībā – 1300 m2. Ugunsgrēkā nosargāta ēkas pārējā daļa un traktortehnika. Plkst. 16.25 darbs notikuma vietā noslēdzās. Notikumā strādāja arī Ainažu, Staiceles un Korģenes ugunsdzēsības formējuma ugunsdzēsēji.
Astoņos vakarā Gaujas ielā Valmierā dega ugunskurs 0,5 m2 platībā.
Svētdien, 21. jūnijā, Poruka ielā Madonā dega atkritumu tvertne 0,2 m2 platībā. Degšana likvidēta pirms VUGD ierašanās.
Pirmdien, 22. jūnijā, plkst. 12.08 saņemts izsaukums uz Cesvaines ielu Madonā, kur notika divu vieglo automašīnu sadursme. Cilvēki no automašīnām izkļuva pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.
Otrdien, 23. jūnijā, pusvienpadsmitos dienā Gaujas ielā Madonā dega atkritumi 2 m2 platībā. Savukārt septiņos vakarā Valmieras novada Jeru pagastā atkritumi dega 5 m2 platībā.
Trešdien, 24. jūnijā, vienos naktī Madonas novada Sarkaņu pagastā dega atkritumi un zari 20 m2 platībā.
Pusčetros naktī Limbažu novada Limbažu pagastā dega vieglā automašīna un galds 18 m2 platībā. Pulksten piecos ugunsgrēks likvidēts.
Četros pēcpusdienā Cēsu novada Straupes pagastā dega āra tualete 3 m2 platībā.
Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē no ūdenstilpēm izcelti trīs bojāgājuši cilvēki. 21. jūnijā Cēsu novada Vecpiebalgas pagastā no ezera izcelts bojāgājis cilvēks, 23. jūnijā Smiltenes novada Grundzāles pagastā no dīķa, savukārt 24. jūnijā Valmierā cilvēks izcelts no upes.
Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 20. jūnija plkst. 6.30 līdz 25. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 339 izsaukumus – 100 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 133 uz glābšanas darbiem, bet vēl 106 izsaukumi bija maldinājumi.
































































