Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā norisinās Latvijas un Vācijas jauniešu sadraudzības nometne

Lasīšanas laiks: 2 min

No sestdienas, 17. augusta, līdz trešdienai, 21. augustam, Kocēnu novada Vaidavā norisinās Kocēnu novada un Langenbergas pašvaldības jauniešu sadraudzības nometne, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte. 

Nometnē aizvadītajās dienās jaunieši ir iepazinuši Kocēnu novada pašvaldības darbību prezentācijā, ko vadīja Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, komandu saliedējošās un radošās aktivitātēs iepazinuši viens otra tautas kultūru – gan to izgaršojot, gatavojot katrai tautai raksturīgos ēdienus, gan izzinot tradīcijas un paražas, gatavojuši piemiņas suvenīrus un diskutējuši par jauniešu iespējām iesaistīties un ietekmēt sabiedriskās un politiskās aktivitātes.

Sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu jaunieši vakar iepazina Kocēnus, piedaloties orientēšanās sacensībās, kā arī vairumam Vācijas jauniešu bija pirmā praktiskā iepazīšanās ar vienu no populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem Kocēnu novadā – florbolu. Brīvajos brīžos izbaudīta Latvijas vasara un Vaidavas ezera sniegtās atpūtas iespējas, laivojot un supojot.

Atlikušajās nometnes dienās jaunieši diskutēs par jauniešu aktivitāti Latvijā un Vācijā – rīcību jauniešu aktivitātes palielināšanai un jauniešu sadraudzības turpināšanai, tiksies ar Valmieras Novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas aktīvistiem, iepazīs Kocēnu 38. skautu vienības darbību kopīgā piknikā neformālā vakarā pie ugunskura.

Nometnes noslēgumā 21. augustā, piedaloties Kocēnu novada domes vadībai – domes priekšsēdētājam Jānim Olmanim, domes priekšsēdētāja vietniekam un Kocēnu sporta skolas direktoram Jānim Dainim, priekšsēdētāja vietniecei Evijai Naglei – un Langenbergas birģermeistarei Suzannai Mittāgai (Susanne Mittag), Valmieras un Giterslo reģionu sadarbības koordinatorei kultūras jomā un Vācijas kultūras doktorei Silvanai Kraijerei (Silvana Kreyer), jaunieši dalīsies iespaidos par pavadīto laiku nometnē – gūtajiem iespaidiem un nākotnes plāniem.

Nometne tiek rīkota ar mērķi stiprināt sadraudzību starp Kocēnu novadu un Langenbergas pašvaldību Vācijā, lai nākotnē jaunatnes jomā organizētu kopīgus projektus. Šī nometne ir pirmā abu pašvaldību jauniešu kopīgā tikšanās, par kuras īstenošanu idejas radās pirms vairākiem gadiem, Kocēnu novada pašvaldībai kā biedrības “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” biedram viesojoties Giterslo apriņķī Vācijā.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri