Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā norisinās Latvijas un Vācijas jauniešu sadraudzības nometne

No sestdienas, 17. augusta, līdz trešdienai, 21. augustam, Kocēnu novada Vaidavā norisinās Kocēnu novada un Langenbergas pašvaldības jauniešu sadraudzības nometne, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte. 

Nometnē aizvadītajās dienās jaunieši ir iepazinuši Kocēnu novada pašvaldības darbību prezentācijā, ko vadīja Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, komandu saliedējošās un radošās aktivitātēs iepazinuši viens otra tautas kultūru – gan to izgaršojot, gatavojot katrai tautai raksturīgos ēdienus, gan izzinot tradīcijas un paražas, gatavojuši piemiņas suvenīrus un diskutējuši par jauniešu iespējām iesaistīties un ietekmēt sabiedriskās un politiskās aktivitātes.

Sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu jaunieši vakar iepazina Kocēnus, piedaloties orientēšanās sacensībās, kā arī vairumam Vācijas jauniešu bija pirmā praktiskā iepazīšanās ar vienu no populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem Kocēnu novadā – florbolu. Brīvajos brīžos izbaudīta Latvijas vasara un Vaidavas ezera sniegtās atpūtas iespējas, laivojot un supojot.

Atlikušajās nometnes dienās jaunieši diskutēs par jauniešu aktivitāti Latvijā un Vācijā – rīcību jauniešu aktivitātes palielināšanai un jauniešu sadraudzības turpināšanai, tiksies ar Valmieras Novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas aktīvistiem, iepazīs Kocēnu 38. skautu vienības darbību kopīgā piknikā neformālā vakarā pie ugunskura.

Nometnes noslēgumā 21. augustā, piedaloties Kocēnu novada domes vadībai – domes priekšsēdētājam Jānim Olmanim, domes priekšsēdētāja vietniekam un Kocēnu sporta skolas direktoram Jānim Dainim, priekšsēdētāja vietniecei Evijai Naglei – un Langenbergas birģermeistarei Suzannai Mittāgai (Susanne Mittag), Valmieras un Giterslo reģionu sadarbības koordinatorei kultūras jomā un Vācijas kultūras doktorei Silvanai Kraijerei (Silvana Kreyer), jaunieši dalīsies iespaidos par pavadīto laiku nometnē – gūtajiem iespaidiem un nākotnes plāniem.

Nometne tiek rīkota ar mērķi stiprināt sadraudzību starp Kocēnu novadu un Langenbergas pašvaldību Vācijā, lai nākotnē jaunatnes jomā organizētu kopīgus projektus. Šī nometne ir pirmā abu pašvaldību jauniešu kopīgā tikšanās, par kuras īstenošanu idejas radās pirms vairākiem gadiem, Kocēnu novada pašvaldībai kā biedrības “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” biedram viesojoties Giterslo apriņķī Vācijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri