Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā norisinās Latvijas un Vācijas jauniešu sadraudzības nometne

No sestdienas, 17. augusta, līdz trešdienai, 21. augustam, Kocēnu novada Vaidavā norisinās Kocēnu novada un Langenbergas pašvaldības jauniešu sadraudzības nometne, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte. 

Nometnē aizvadītajās dienās jaunieši ir iepazinuši Kocēnu novada pašvaldības darbību prezentācijā, ko vadīja Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, komandu saliedējošās un radošās aktivitātēs iepazinuši viens otra tautas kultūru – gan to izgaršojot, gatavojot katrai tautai raksturīgos ēdienus, gan izzinot tradīcijas un paražas, gatavojuši piemiņas suvenīrus un diskutējuši par jauniešu iespējām iesaistīties un ietekmēt sabiedriskās un politiskās aktivitātes.

Sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu jaunieši vakar iepazina Kocēnus, piedaloties orientēšanās sacensībās, kā arī vairumam Vācijas jauniešu bija pirmā praktiskā iepazīšanās ar vienu no populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem Kocēnu novadā – florbolu. Brīvajos brīžos izbaudīta Latvijas vasara un Vaidavas ezera sniegtās atpūtas iespējas, laivojot un supojot.

Atlikušajās nometnes dienās jaunieši diskutēs par jauniešu aktivitāti Latvijā un Vācijā – rīcību jauniešu aktivitātes palielināšanai un jauniešu sadraudzības turpināšanai, tiksies ar Valmieras Novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas aktīvistiem, iepazīs Kocēnu 38. skautu vienības darbību kopīgā piknikā neformālā vakarā pie ugunskura.

Nometnes noslēgumā 21. augustā, piedaloties Kocēnu novada domes vadībai – domes priekšsēdētājam Jānim Olmanim, domes priekšsēdētāja vietniekam un Kocēnu sporta skolas direktoram Jānim Dainim, priekšsēdētāja vietniecei Evijai Naglei – un Langenbergas birģermeistarei Suzannai Mittāgai (Susanne Mittag), Valmieras un Giterslo reģionu sadarbības koordinatorei kultūras jomā un Vācijas kultūras doktorei Silvanai Kraijerei (Silvana Kreyer), jaunieši dalīsies iespaidos par pavadīto laiku nometnē – gūtajiem iespaidiem un nākotnes plāniem.

Nometne tiek rīkota ar mērķi stiprināt sadraudzību starp Kocēnu novadu un Langenbergas pašvaldību Vācijā, lai nākotnē jaunatnes jomā organizētu kopīgus projektus. Šī nometne ir pirmā abu pašvaldību jauniešu kopīgā tikšanās, par kuras īstenošanu idejas radās pirms vairākiem gadiem, Kocēnu novada pašvaldībai kā biedrības “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” biedram viesojoties Giterslo apriņķī Vācijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri