Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā norisinās Latvijas un Vācijas jauniešu sadraudzības nometne

No sestdienas, 17. augusta, līdz trešdienai, 21. augustam, Kocēnu novada Vaidavā norisinās Kocēnu novada un Langenbergas pašvaldības jauniešu sadraudzības nometne, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte. 

Nometnē aizvadītajās dienās jaunieši ir iepazinuši Kocēnu novada pašvaldības darbību prezentācijā, ko vadīja Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, komandu saliedējošās un radošās aktivitātēs iepazinuši viens otra tautas kultūru – gan to izgaršojot, gatavojot katrai tautai raksturīgos ēdienus, gan izzinot tradīcijas un paražas, gatavojuši piemiņas suvenīrus un diskutējuši par jauniešu iespējām iesaistīties un ietekmēt sabiedriskās un politiskās aktivitātes.

Sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu jaunieši vakar iepazina Kocēnus, piedaloties orientēšanās sacensībās, kā arī vairumam Vācijas jauniešu bija pirmā praktiskā iepazīšanās ar vienu no populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem Kocēnu novadā – florbolu. Brīvajos brīžos izbaudīta Latvijas vasara un Vaidavas ezera sniegtās atpūtas iespējas, laivojot un supojot.

Atlikušajās nometnes dienās jaunieši diskutēs par jauniešu aktivitāti Latvijā un Vācijā – rīcību jauniešu aktivitātes palielināšanai un jauniešu sadraudzības turpināšanai, tiksies ar Valmieras Novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas aktīvistiem, iepazīs Kocēnu 38. skautu vienības darbību kopīgā piknikā neformālā vakarā pie ugunskura.

Nometnes noslēgumā 21. augustā, piedaloties Kocēnu novada domes vadībai – domes priekšsēdētājam Jānim Olmanim, domes priekšsēdētāja vietniekam un Kocēnu sporta skolas direktoram Jānim Dainim, priekšsēdētāja vietniecei Evijai Naglei – un Langenbergas birģermeistarei Suzannai Mittāgai (Susanne Mittag), Valmieras un Giterslo reģionu sadarbības koordinatorei kultūras jomā un Vācijas kultūras doktorei Silvanai Kraijerei (Silvana Kreyer), jaunieši dalīsies iespaidos par pavadīto laiku nometnē – gūtajiem iespaidiem un nākotnes plāniem.

Nometne tiek rīkota ar mērķi stiprināt sadraudzību starp Kocēnu novadu un Langenbergas pašvaldību Vācijā, lai nākotnē jaunatnes jomā organizētu kopīgus projektus. Šī nometne ir pirmā abu pašvaldību jauniešu kopīgā tikšanās, par kuras īstenošanu idejas radās pirms vairākiem gadiem, Kocēnu novada pašvaldībai kā biedrības “Valmieras – Giterslo reģionu sadarbībai” biedram viesojoties Giterslo apriņķī Vācijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri