Valmieras Ziņas

Jaunu Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits otrdien samazinājies līdz 617

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī jauno Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits samazinājies no 824 līdz 617, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā laboratoriski veikti 2942 Covid-19 izmeklējumi, no kuriem 21% bijis pozitīvs. No reģistrētiem jauniem inficēšanās gadījumiem 241 cilvēks nebija vakcinēts vai nebija pabeidzis vakcinācijas kursu, bet 376 bija vakcinēti pret Covid-19.

Divu nedēļu Covid-19 kumulatīvais rādītājs Latvijā palielinājies no 189,7 līdz 208,1 uz 100 000 iedzīvotāju. Pēdējo reizi 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju virs 200 bija 12.maijā, kad tas bija 204,3.

Savukārt septiņu dienu kumulatīvais rādītājs palielinājies no 109,3 līdz 120,9 uz 100 000 iedzīvotāju.

Aizvadītajā diennaktī saņemtas ziņas par diviem mirušajiem no Covid-19, no kuriem viens bija 60 līdz 69 gadu vecumā, bet otrs 80 līdz 89 gadu vecumā. Abi mirušie bija vakcinēti pret Covid-19.

Kopumā līdz šim miruši 5860 ar Covid-19 inficēti cilvēki.

SPKC iepriekš aģentūrai LETA skaidroja, ka var būt vērojamas nesakritības mirstības datos – tiem varot būt mēneša vai pusotra nobīde. Informācija par mirušajiem pacientiem tiek apkopota arī no Nāves cēloņu reģistra, kur apkopotas ziņas par pilnīgi visiem nāves gadījumiem, tostarp arī no Covid-19, par kuriem, piemēram, iepriekš nav bijušas ziņas. Savukārt SPKC dati pamatā ir no slimnīcām un pansionātiem, kas ziņo par nāves gadījumiem.

Turklāt ir vēl būtisks skaits cilvēku, kuriem reģistrēts, ka Covid-19 ir bijis nāves iestāšanos veicinošs faktors.

Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma šī slimība Latvijā laboratoriski apstiprināta 835 152 cilvēkiem.

Pēc aģentūras LETA aprēķiniem septiņās dienās ar Covid-19 inficējušies 2268 cilvēki.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Vidus un partneri" aicina darbā PĀRDEVĒJU Kocēnos. Darba vietas adrese: veikals Alejas ielā 7, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā. 🧑‍🍳 Darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole ✅ Mēs sagaidām: Pieredzi (vēlama) pārtikas tirdzniecībā;  Spēju strādāt organizēti un atbildīgi; Precizitāti un atbildības sajūtu 🎁 Piedāvājam: Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā; Darba algu no 900 EUR (bruto- pirms nodokļu nomaksas)  Darba laika veids un režīms: maiņu darbs 1.nedēļa – pirmdien, otrdien, piektdien, sestdien, svētdien 2.nedēļa – trešdien, ceturtdien Darba laiks no plkst. 8.00-22.00. Sūti CV vai pieteikumu uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai  zvani: +371 29168814 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: viduspartneri@inbox.lv Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri