Valmieras Ziņas

Iespēja iepazīties ar Vidzemes Augstskolas studentu un absolventu pētījumiem

Jau 11. reizi 24. novembrī Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti un absolventi iepazīstinās ar saviem teorētiskajiem un lietišķajiem pētījumiem sabiedrībai un sev aktuālās tēmās. Studentu pētniecisko darbu konferencē piedalīsies pārstāvji arī no Latvijas Universitātes un Latvijas Jūras akadēmijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas Sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

ViA Cēsu ielā 4 no plkst. 10:00 līdz 14:00 tiks prezentēti vairāk nekā 20 pētījumi, starp tiem “Bikstīšanas loma asins donoru piesaistīšanā”, “Profesionālās pilnveides nozīme un pieejamība Vidzemes reģiona lauku skolu pedagogiem”, “Garas distances velomaršruta izstrāde Latvijas valsts pierobežā – projekta “On the Border” piemērs” un daudzi citi. Konferences mērķis ir veicināt iesaistīšanos pētniecībā, sekmēt radošo spēju attīstību un studējošo profesionālo izaugsmi, kā arī noteikt labākos pētījumu autorus dažādās zinātņu nozarēs.

“Studentu piesaiste pētniecībai ir viena no mūsu studiju procesa prioritātēm. Un dalība šādos pasākumos, kur tiek prezentēti pētījumu rezultāti, studentiem un absolventiem ļauj attīstīt ne tikai analītisku domāšanas veidu, bet arī iemāca aizstāvēt savas idejas,“ stāsta Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš.

Konferences darbs notiks trīs sekcijās – “Inženierzinātnes”, kas norisināsies telpā C229, “Komunikācija, pārvaldība, izglītība” C129 un “Tūrisms un atpūta” C304+C305 telpā.

“Pētniecisko darbu konference studentiem ļauj izprast pētījumu procesus un redzēt labos piemērus. Savukārt dalībniekam tā ir laba iespēja parādīt savu pētījumu plašākai auditorijai. Es labprāt piedalos šādās konferencēs, jo pēc prezentācijas auditorijā raisās diskusijas, kas ļauj aizdomāties par izdarīto un piespēlē jaunas idejas,“ atzīst ViA studiju programmas “Tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizators” absolvents, Kocēnu novada domes projektu un tūrisma speciālists Toms Treimanis.

Ar sekciju dalībniekiem un tēmām var iepazīties šeit: http://va.lv/lv/zinatne/zinatniskie-pasakumi.

Lietišķie pētījumi galvenokārt saistīti ar konkrētu gadījumu studijām un risinājumiem. Labākie darbi tiks apkopoti konferences rakstu krājumā, kas elektroniskā veidā tiks publicēts Vidzemes Augstskolas mājaslapā.

Iepazīties ar aktuālajiem studentu pētījumiem aicināts ikviens interesents.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri