Valmieras Ziņas

Daliņu pludmalē notiks atvērtie treniņi pludmales tenisā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šovasar Vidzemes Olimpiskais centrs Daliņu pludmalē organizēs atvērtos treniņus pludmales tenisā, lai iepazīstinātu valmieriešus ar šo sporta veidu un popularizētu pludmales tenisu arī Valmierā. Pirmais atvērtais bezmaksas treniņš notiks jau trešdien, 12. jūnijā, plkst. 19.00. 

Jau trešo vasaras sezonu Vidzemes Olimpiskais centrs Daliņu pludmalē vienu no zonām ir paredzējis un iekārtojis pludmales tenisa spēlēšanai. Pirms diviem gadiem pludmalē notika arī neliels pludmales tenisa turnīrs, kas tiks atkārtots arī šogad, tādēļ aicinām valmieriešus bez maksas līdz tam apgūt vai padziļināt pludmales tenisa prasmes!

Atvērtie treniņi notiks katru trešdienu atkarībā no pieprasījuma, daloties divās grupās – bērni līdz 16 gadu vecumam un bērni no 16 gadu vecuma + pieaugušie. Pirmais atvērtais treniņš – trešdien, 12. jūnijā, plkst. 19.00. Tajā tiks nolemts, vai turpmāk atsevišķi izdalīt bērnu un pieaugušo grupas. 

Aicinām ikvienu pievienoties! Atvērtie treniņi būs bez maksas, un tos vadīs trenere Ilze Štromberga, kā arī piesaistītie palīgi ar pieredzi pludmales tenisā – gan teorijā, gan praksē. Ierašanās sportiskā apģērbā, līdzi OBLIGĀTI ŅEMOT ŪDENI, kā arī, ja ir, savu inventāru. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošinās noteiktu skaitu inventāra, kā arī treneri parūpēsies, lai visiem interesentiem būtu iespēja pilnvērtīgi piedalīties treniņos. 

Turpmākie treniņi notiks katru trešdienu. Precīzāka informācija par laikiem būs pieejama Vidzemes Olimpiskā centra Facebook lapā un www.voc.lv. 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā radošu pavāru mūsu ēdnīcā! Vai Tev patīk radīt no vienkāršiem produktiem gardus ēdienus? Vai esi meklējis vietu, kur Tava kulinārā izdoma tiek novērtēta? Tad mums ir ko piedāvāt! Mēs, “GATVE” – mājīga ēdināšanas vieta Kocēnos – meklē radošu un aizrautīgu pavāru. 🧑‍🍳 Tev uzticēsim: • Gatavot siltas pusdienas un citus ēdienus pēc ēdienkartes • Piedāvāt jaunas idejas ēdienkartes uzlabošanai • Nodrošināt ēdiena kvalitāti un estētisku pasniegšanu • Ievērot higiēnas un drošības prasības virtuvē • Darboties komandā un palīdzēt radīt pozitīvu noskaņu darba vietā ✅ Mēs sagaidām: • Pieredzi pavāra darbā (vēlams ēdnīcā vai līdzīgā vietā) • Mīlestību pret ēdienu un radošu pieeju gatavošanai • Spēju strādāt organizēti un atbildīgi • Gatavību eksperimentēt, bet arī sekot plānam 🎁 Piedāvājam: • Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā • Iespēju piedalīties ēdienkartes veidošanā • Apmaksātas pusdienas • Darba algu no 7 EUR (bruto) stundā + piemaksas no apgrozījuma 📩 Sūti savu pieteikumu uz e-pasta adresi: viduspartneri@inbox.lv vai zvani uz tel nr. 29168814 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai zvanīt uz mob.t. 29168814 veikala vadītājai. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri