Valmieras Ziņas

CSDD atsāk pieņemt B un BE kategoriju vadīšanas eksāmenus

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), ievērojot piesardzības pasākumus, atsāk pieņemt B un BE kategoriju vadīšanas eksāmenus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja CSDD pārstāvis Rolands Rumba.

CSDD ir izvērtējusi šo kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanas iespējamību, kā arī, ņemot vērā daudzu klientu vēlmi, ir radusi iespēju nodrošināt eksāmenu norisi drošos apstākļos. Lai pakalpojuma saņemšana būtu klientiem un darbiniekiem maksimāli droša:

  • tiks lietoti speciāli aizsardzības līdzekļi – klients izmantos cimdus un masku, savukārt inspektors lietos speciālo aizsargkostīmu, cimdus, masku un aizsargvairogu;
  • pirms eksāmena uzsākšanas tiks dezinficētas automobiļa vadības ierīces;
  • process tiks maksimāli organizēts, lai novērstu cilvēku savstarpējo kontaktēšanos;
  • pieteikties vadīšanas eksāmeniem tiks nodrošināta, zvanot pa iepriekšējā pieraksta tālruni;
  • pirms pakalpojuma sniegšanas klientam tiks vaicāts par viņa pašsajūtu. CSDD norāda – ja nejūties vesels vai esi bijis ārvalstīs un Tev ir noteikta 14 dienu karantīna – nāc pie mums pēc karantīnas beigām. Savukārt CSDD regulāri seko līdzi savu darbinieku veselībai;
  • klients tiek aicināts apmaksu par eksāmenu veikt e.csdd.lv.

CSDD aicina klientus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību doties uz eksāmenu. Atsākot B un BE kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanu, prioritāte tiks dota tiem klientiem, kuriem tika atteikts eksāmens saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju.

CSDD aicina klientus sekot līdzi aktuālajai informācijai CSDD mājaslapā un sociālo tīklu kontos, kur tiek ievietota jaunākā informācija par CSDD sniegtajiem pakalpojumiem.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGRO LATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums, aicina darbā “Presēšanas iekārtas operatoru” (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Valmieras novads, LV-4219,t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu pie Mini bale presēšanas iekārtas; Sekot līdzi, lai ražošanas procesā izmantotā kūdra un iepakošanas materiāli tiktu izmantoti efektīvi, un izvairīties no ražošanas pārtraukumiem; Uzraudzīt, lai Mini bale iepakojuma kvalitāte atbilstu prasībām; Uzturēt tehniskā kartībā presēšanas iekārtu. Prasības: Tehniskās zināšanas par tehnoloģiskām iekārtām, mehānismiem; Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā; Valodas zināšanas – obligāti latviešu Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem; Prasme strādāt komandā; Pozitīva komunikācija; Vēlme mācīties, apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā; Labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus; Apmācību jaunajā amatā; Darba algu ar stundas tarifa likmi no 7.50 EUR pārbaudes laikā, saskaņā ar darba laika uzskaites grafiku; Darba laiku 8.oo – 17.oo (pēc nepieciešamības, pagarināts vai maiņu darba laiks). CV sūtīt uz janis.jermilins@legrogroup.com, ar norādi “Presēšanas iekārtas operators”.  Profesija: PRESĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz: "Presēšanas iekārtas operators"

Mūsu partneri