Valmieras Ziņas

“Cityparks Latvija” aicina ievērot laika ierobežojumu autostāvvietā pie “Rimi Valmiera” (9)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Autostāvvietu apsaimniekotājs “Cityparks Latvija” ir uzsācis darbu Valmierā. Par pirmo uzņēmuma apsaimniekoto objektu kļuvusi tirdzniecības centra “Rimi Valmiera” stāvvieta Fabrikas ielā 2, kur no 11.aprīļa tiks mainīti autostāvvietas lietošanas noteikumi, informēja “Cityparks Latvija” sabiedrisko attiecību konsultants Kaspars Līcītis.

Veicot autostāvvietas apsekojumu pirms darba uzsākšanas, “Cityparks Latvija” darbinieki ir konstatējuši, ka tā kļūst arvien pieprasītāka un nereti ir pārpildīta, jo tajā auto novieto gan veikala pircēji, gan citi interesenti. Tāpēc, lai dotu iespēju visiem veikala pircējiem ērti novietot auto bezmaksas stāvvietā un veikt savus ikdienas pirkumus, autostāvvietā ir noteiktas auto novietošanas laika izmaiņas.

“Cityparks Latvija” aicina valmieriešus, novietojot savu automašīnu minētajā stāvvietā, no 11.aprīļa ievērot laika ierobežojumu – 50 minūtes. Šis laiks ir izvēlēts, lai dotu iespēju iepirkties visiem veikala apmeklētājiem arī tajās stundās, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju.

Autostāvvietā pie “‘Rimi Valmiera” jau daudzus gadus ir spēkā 537.zīme “Stāvvieta” kopā ar 840.papildzīmi “Stāvēšanas laiks 50 minūtes”. Tas nozīmē, ka, vadītājam novietojot automašīnu šādā stāvvietā, tās salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija, cikos transporta līdzeklis ir atstāts stāvvietā. Visērtāk ir izmantot īpašu stāvvietas pulksteni, taču ierašanās laiku var uzrakstīt arī uz papīra lapas. “Cityparks” turpmāk rūpēsies, lai laika ierobežojums tiktu ievērots.

    Jānis - 11.04.2017

    Ja tik ļoti jācīnās pret pircējiem, varu arī uz Rimi nebraukt, ir daudz citu veikalu, kuri nečakarē prātu.

      ĻETRAKS - 13.04.2017

      pilnīgi pareizi

      Mans vārds - 14.04.2017

      Pagaidām nečakarē …

      Apse - 14.04.2017

      Kas Tev ko čakarē…

    Hiacinteburka - 11.04.2017

    Ziniet, šodien saskāros ar šiem gudrīšiem, kuri manai DARBA MAŠĪNAI uzlika zīmīti ar sodu. Atvainojiet mani, bet, viss ir aizgājis jau galējībās, ka tiek sodītas pat TRAFARĒTĀS firmas pārstāvju mašīnas, kuriem veikals RIMI ir darba apmeklējuma maršrutā, un darba specifika prasa, dažkārt, veikalā atrasties aptuveni 2h… Ko darīt tādā gadījumā? Mesties laukā no veikala, un pārbraukt mašīnu citur? Teikšu atklāti, šis ir vistīrākais idiotisms, kas vispār ir izdomāts. Viņi, ķipa kontrolēšot… Ja šodien sods manai darba mašīnai uzlikts par 20 min. atrašanos darba vizītē veikalā… Par ko tad mēs te vēl runājam…

      Nelej Čugunu - 12.04.2017

      CIk man zināms sodi pagaidām netiek piemēroti. Man vakar pabrīdināja un tas arī viss.

    Aiars - 12.04.2017

    Tā jau reti braucu tagad vispār nebraukšu tur no Rimi tikai nosaukums

    Apse - 12.04.2017

    Nevajag jaukt kopā dažādas lietas,prasība par 50 minūtēm ir pamatota,jo tur bieži atstāj mašīnas arī tie,kas neiepērkas Rimi.

    Eidis - 17.04.2017

    Viss ir pareixi,un ja tu neievēro,tad sodīs visus,un ne jau tikai pie Rimi.Valmierieši ir izlaisti un izlaidušies…

Aktuālais jautājums

Vai plānojat šogad svētkos izmantot pirotehnikas izstrādājumus/šaut salūtu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā TELPU UN TERITORIJU UZKOPĒJU ĒKĀS BRANDEĻOS (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · ikdienas biroja un autoservisa telpu uzkopšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba samaksu valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likmes apmērā, papildus piemaksa par kvalitatīvi veiktu darbu CV ar norādi vakancei „Telpu un teritoriju uzkopējs” līdz š.g. 29. decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-29 Darba sākšanas datums: 2026-01-02 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde aicina darbā traktora vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • vadīt traktortehniku un kravas automašīnu ievērojot ekspluatācijas un apkopes noteikumus; • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pašvaldībai piederošā teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • uzturēt traktortehniku, automašīnu un tā aprīkojumu tehniskā kārtībā; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • traktortehnikas vadīšanas apliecība TR1, TR2 vai B kategorijas autovadītāja apliecība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja pastāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 783 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 824 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam. CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums traktora vadītāja/-s amatam”, līdz 2026.gada 14.janvārim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: TRAKTORA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-01-14 Kontaktpersona: rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv 25662217

Mūsu partneri