Valmieras Ziņas

“Cityparks Latvija” aicina ievērot laika ierobežojumu autostāvvietā pie “Rimi Valmiera” (9)

Autostāvvietu apsaimniekotājs “Cityparks Latvija” ir uzsācis darbu Valmierā. Par pirmo uzņēmuma apsaimniekoto objektu kļuvusi tirdzniecības centra “Rimi Valmiera” stāvvieta Fabrikas ielā 2, kur no 11.aprīļa tiks mainīti autostāvvietas lietošanas noteikumi, informēja “Cityparks Latvija” sabiedrisko attiecību konsultants Kaspars Līcītis.

Veicot autostāvvietas apsekojumu pirms darba uzsākšanas, “Cityparks Latvija” darbinieki ir konstatējuši, ka tā kļūst arvien pieprasītāka un nereti ir pārpildīta, jo tajā auto novieto gan veikala pircēji, gan citi interesenti. Tāpēc, lai dotu iespēju visiem veikala pircējiem ērti novietot auto bezmaksas stāvvietā un veikt savus ikdienas pirkumus, autostāvvietā ir noteiktas auto novietošanas laika izmaiņas.

“Cityparks Latvija” aicina valmieriešus, novietojot savu automašīnu minētajā stāvvietā, no 11.aprīļa ievērot laika ierobežojumu – 50 minūtes. Šis laiks ir izvēlēts, lai dotu iespēju iepirkties visiem veikala apmeklētājiem arī tajās stundās, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju.

Autostāvvietā pie “‘Rimi Valmiera” jau daudzus gadus ir spēkā 537.zīme “Stāvvieta” kopā ar 840.papildzīmi “Stāvēšanas laiks 50 minūtes”. Tas nozīmē, ka, vadītājam novietojot automašīnu šādā stāvvietā, tās salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija, cikos transporta līdzeklis ir atstāts stāvvietā. Visērtāk ir izmantot īpašu stāvvietas pulksteni, taču ierašanās laiku var uzrakstīt arī uz papīra lapas. “Cityparks” turpmāk rūpēsies, lai laika ierobežojums tiktu ievērots.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Jānis - 11.04.2017 Atbildēt

  Ja tik ļoti jācīnās pret pircējiem, varu arī uz Rimi nebraukt, ir daudz citu veikalu, kuri nečakarē prātu.

   ĻETRAKS - 13.04.2017 Atbildēt

   pilnīgi pareizi

   Mans vārds - 14.04.2017 Atbildēt

   Pagaidām nečakarē …

   Apse - 14.04.2017 Atbildēt

   Kas Tev ko čakarē…

  Hiacinteburka - 11.04.2017 Atbildēt

  Ziniet, šodien saskāros ar šiem gudrīšiem, kuri manai DARBA MAŠĪNAI uzlika zīmīti ar sodu. Atvainojiet mani, bet, viss ir aizgājis jau galējībās, ka tiek sodītas pat TRAFARĒTĀS firmas pārstāvju mašīnas, kuriem veikals RIMI ir darba apmeklējuma maršrutā, un darba specifika prasa, dažkārt, veikalā atrasties aptuveni 2h… Ko darīt tādā gadījumā? Mesties laukā no veikala, un pārbraukt mašīnu citur? Teikšu atklāti, šis ir vistīrākais idiotisms, kas vispār ir izdomāts. Viņi, ķipa kontrolēšot… Ja šodien sods manai darba mašīnai uzlikts par 20 min. atrašanos darba vizītē veikalā… Par ko tad mēs te vēl runājam…

   Nelej Čugunu - 12.04.2017 Atbildēt

   CIk man zināms sodi pagaidām netiek piemēroti. Man vakar pabrīdināja un tas arī viss.

  Aiars - 12.04.2017 Atbildēt

  Tā jau reti braucu tagad vispār nebraukšu tur no Rimi tikai nosaukums

  Apse - 12.04.2017 Atbildēt

  Nevajag jaukt kopā dažādas lietas,prasība par 50 minūtēm ir pamatota,jo tur bieži atstāj mašīnas arī tie,kas neiepērkas Rimi.

  Eidis - 17.04.2017 Atbildēt

  Viss ir pareixi,un ja tu neievēro,tad sodīs visus,un ne jau tikai pie Rimi.Valmierieši ir izlaisti un izlaidušies…

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri