Valmieras Ziņas

Attālināto mācību laikā Valmierā turpina brīvpusdienu piegādi skolēniem

Lasīšanas laiks: 3 min

Pagājušajā nedēļā Ministru kabinetam lemjot par attālinātām mācībām arī 1.-4.klašu skolēniem, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāk brīvpusdienu piegādi Valmierā dzīvojošiem Valmieras izglītības iestāžu 1.-4.klašu skolēniem un turpina to īstenot arī 5.-6.klašu skolēniem, bet iepriekš minēto klašu skolēniem, kuri dzīvo ārpus Valmieras, ir iespējams saņemt pārtikas produktu pakas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Valmieras pilsētas pašvaldība 1.-4.klašu skolēniem, kuri dzīvo Valmierā un līdz šim saņēmuši brīvpusdienas un kuru vecāki atsaucās piedāvājumam par pusdienu piegādi attālinātā mācību procesa laikā, no šodienas, 27.janvāra, nodrošina brīvpusdienu piegādi. Līdz ar to turpmāk katru darbdienu tiks piegādātas aptuveni 1200 pusdienu porcijas, ņemot vērā, ka brīvpusdienas turpina saņemt arī 5.-6. klašu skolēni, kuri attālināti mācās jau no 11.janvāra un projektā “Pumpurs” iesaistītie audzēkņi.

Valmieras Izglītības pārvalde sadarbībā ar Pilsētplānošanas nodaļu ir izveidojusi brīvpusdienu piegādes maršrutu, ko katru dienu mēro un pusdienas piegādā pieci Valmieras skolu minibusi ar uzlīmi “Skolēnu brīvpusdienas”. Porcijas dala īpaši norīkoti darbinieki, ievērojot visas drošības un piesardzības prasības.

Pašvaldība aicina ievērot norādīto brīvpusdienu saņemšanas vietu un laiku. Pusdienu saņemšanas laikā lūdz ievērot noteikto fiziskās distancēšanās attālumu – 2 m, lietot sejas aizsargmasku, kā arī izvērtēt skolēna veselības stāvokli, konstatējot augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes, norīkot citu atbildīgo brīvpusdienu saņemšanai.

Valmieras pilsētas pašvaldība silto brīvpusdienu piegādes izpildi nodrošina saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumu nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem”.

Savukārt skolēniem, kuri mācās Valmieras izglītības iestāžu 1.-4.klasē, bet dzīvo ārpus Valmieras un kuru vecāki atsaucās aicinājumam, Valmieras pilsētas pašvaldība attālināto mācību laikā nodrošinās pārtikas produktu pakas. Vienu reizi divās nedēļas tiks izsniegtas aptuveni 500 pārtikas pakas, tajā skaitā arī Valmieras izglītības iestāžu 5.-6.klašu skolēniem, kuri dzīvo ārpus Valmieras un attālināti mācās no 11.janvara.  

Pārtikas pakas varēs saņemt kafejnīcā “Bastions” Bastiona ielā 24 Valmierā. Valmieras Izglītības pārvalde informēs par paku saņemšanas laiku. Aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai. 

Brīvpusdienas sagatavos un pārtikas pakas nodrošinās SIA “Kantīne B”, kas ir pakalpojumu sniedzējs Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, pamatojoties uz iepirkuma “Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs un pansionātā “Valmiera” rezultātu.

Saņemot brīvpusdienas vai pārtikas paku, jāuzrāda skolēnu apliecība.

No 25.janvāra attālināti mācās 1.-12.klašu skolēni. Mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, pašvaldībā vai konkrētā izglītības iestādē ir iespējamas izmaiņas mācību procesa organizācijā. Skolēnu un viņu vecākus aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai izglītības iestāžu mājaslapās, portālā “E-klase” vai jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem.

Plašākai informācijai iespējams sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, zvanot pa tālruni 29296307, 64207139 vai rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri