Valmieras Ziņas

Attālināto mācību laikā Valmierā turpina brīvpusdienu piegādi skolēniem

Pagājušajā nedēļā Ministru kabinetam lemjot par attālinātām mācībām arī 1.-4.klašu skolēniem, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsāk brīvpusdienu piegādi Valmierā dzīvojošiem Valmieras izglītības iestāžu 1.-4.klašu skolēniem un turpina to īstenot arī 5.-6.klašu skolēniem, bet iepriekš minēto klašu skolēniem, kuri dzīvo ārpus Valmieras, ir iespējams saņemt pārtikas produktu pakas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Valmieras pilsētas pašvaldība 1.-4.klašu skolēniem, kuri dzīvo Valmierā un līdz šim saņēmuši brīvpusdienas un kuru vecāki atsaucās piedāvājumam par pusdienu piegādi attālinātā mācību procesa laikā, no šodienas, 27.janvāra, nodrošina brīvpusdienu piegādi. Līdz ar to turpmāk katru darbdienu tiks piegādātas aptuveni 1200 pusdienu porcijas, ņemot vērā, ka brīvpusdienas turpina saņemt arī 5.-6. klašu skolēni, kuri attālināti mācās jau no 11.janvāra un projektā “Pumpurs” iesaistītie audzēkņi.

Valmieras Izglītības pārvalde sadarbībā ar Pilsētplānošanas nodaļu ir izveidojusi brīvpusdienu piegādes maršrutu, ko katru dienu mēro un pusdienas piegādā pieci Valmieras skolu minibusi ar uzlīmi “Skolēnu brīvpusdienas”. Porcijas dala īpaši norīkoti darbinieki, ievērojot visas drošības un piesardzības prasības.

Pašvaldība aicina ievērot norādīto brīvpusdienu saņemšanas vietu un laiku. Pusdienu saņemšanas laikā lūdz ievērot noteikto fiziskās distancēšanās attālumu – 2 m, lietot sejas aizsargmasku, kā arī izvērtēt skolēna veselības stāvokli, konstatējot augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes, norīkot citu atbildīgo brīvpusdienu saņemšanai.

Valmieras pilsētas pašvaldība silto brīvpusdienu piegādes izpildi nodrošina saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumu nr.172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem”.

Savukārt skolēniem, kuri mācās Valmieras izglītības iestāžu 1.-4.klasē, bet dzīvo ārpus Valmieras un kuru vecāki atsaucās aicinājumam, Valmieras pilsētas pašvaldība attālināto mācību laikā nodrošinās pārtikas produktu pakas. Vienu reizi divās nedēļas tiks izsniegtas aptuveni 500 pārtikas pakas, tajā skaitā arī Valmieras izglītības iestāžu 5.-6.klašu skolēniem, kuri dzīvo ārpus Valmieras un attālināti mācās no 11.janvara.  

Pārtikas pakas varēs saņemt kafejnīcā “Bastions” Bastiona ielā 24 Valmierā. Valmieras Izglītības pārvalde informēs par paku saņemšanas laiku. Aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai. 

Brīvpusdienas sagatavos un pārtikas pakas nodrošinās SIA “Kantīne B”, kas ir pakalpojumu sniedzējs Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, pamatojoties uz iepirkuma “Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs un pansionātā “Valmiera” rezultātu.

Saņemot brīvpusdienas vai pārtikas paku, jāuzrāda skolēnu apliecība.

No 25.janvāra attālināti mācās 1.-12.klašu skolēni. Mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, pašvaldībā vai konkrētā izglītības iestādē ir iespējamas izmaiņas mācību procesa organizācijā. Skolēnu un viņu vecākus aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai izglītības iestāžu mājaslapās, portālā “E-klase” vai jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem.

Plašākai informācijai iespējams sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, zvanot pa tālruni 29296307, 64207139 vai rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri