Valmieras Ziņas

Ārkārtas pasākumi Vidzemes slimnīcā saistībā ar Covid-19 (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju jaunā koronavīrusa jeb Covid-19 infekcijas dēļ, Vidzemes slimnīcā mainīta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību un pasargāt pacientus, personālu un iedzīvotājus no iespējamās inficēšanās.

Par būtiskajām izmaiņām stāsta ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa:

“No 16. marta līdz 14. aprīlim ir ieviesti pastiprinātas karantīnas noteikumi, galvenais – nav atļauts apmeklēt pacientus slimnīcā! Ir atceltas visas plānveida operācijas, t. sk. endoprotēzēšanas operācijas. Personāls sazināsies ar pacientiem un par operācijas iespējamo norises laiku vienosies personiski. Plānveidā tiks veiktas tikai onkoloģiskās operācijas.

Līdz 14. aprīlim tiek atcelti arī visi medicīniskās rehabilitācijas ambulatorie un dienas stacionāra pakalpojumi, stacionāra rehabilitācijas nodaļa darbu turpinās līdzšinējā režīmā.

Ambulatoro pakalpojumu – speciālistu konsultāciju un diagnostisko izmeklējumu norisi šobrīd paredzam plānotajā apjomā.

Dzemdību palīdzība tiks nodrošināta ierastajā kārtībā”.

Paredzēti arī papildu pasākumi, lai samazinātu inficēšanos no pacientiem, kas ierodas saņemt pieejamos veselības aprūpes pakalpojumus. Skaidro sabiedrības veselības ārste Inga Zariņa: “Pie poliklīnikas ieejas būs māsu postenis, kurā ikviens ienācējs tiks primāri testēts. Viņam būs jāsniedz informācija, vai beidzamo 14 dienu laikā viņš nav atgriezies no pandēmijas skartajām valstīm, vai viņam nav bijusi jebkāda saskare ar personu, kas atgriezusies no turienes un vai nav Covid-19 infekcijai raksturīgie simptomi. Māsa, nepieciešamības gadījumā, izmērīs temperatūru.

Ja ienācējs noliedzoši atbildēs uz epidemioloģiskajiem jautājumiem, viņš drīkstēs doties tālāk – pie speciālista uz konsultāciju, uz izmeklējumu, pie sava ģimenes ārsta, kura prakses vieta ir slimnīcas telpās, vai uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu, kurš arī pieejams slimnīcas telpās.

Cilvēkam, kurš apstiprinoši atbildēs uz epidemioloģisko jautājumu un būs akūtu respiratoru infekciju pazīmes – paaugstināta temperatūra, klepus, elpas trūkums, rīkles iekaisums vai sāpošs kakls – veselības aprūpes pakalpojums tiks atteikts. Par atceltā pakalpojuma jauno laiku pacientam jāsazinās ar reģistratūru: tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts.

Kā uzsver mediķi, ārkārtas situācija prasa izpratni un atbildību katram pašam par savu veselību un savu apkārtējo drošību. Tāpēc svarīgi ne tikai uzklausīt ieteikumus par pareizu rīcību pandēmijas gadījumā, bet speciālistu padomus arī ievērot. Arīdzan pašus elementārākos – bieži mazgāt rokas, izvairīties no sabiedrisku masu pasākumu apmeklēšanas, paturēt sevi mājas karantīnā 14 dienas, ja pats vai ģimenes loceklis atgriezies no pandēmijas skartajām vietām, vai kontaktējies ar tādu personu. Un, ja šo 14 dienu laikā sajūtami Covid-19 raksturīgie simptomi – klepus, elpas trūkums, sāpošs kakls, paaugstināta temperatūra, zvanīt 113 vai ģimenes ārstam.

    Gunta Nukša - 14.03.2020

    Lai veiksme, spēks un izturība Valmieras slimnīcas kolektīvam šajā neprognozējamā laikā.
    Lai Dievs Jūs visus sargā…🙏🙏🙏 Ar gaišām domām un pastiprinātu piesardzību saudzējiet savu veselību…🌞💖

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus! Pieredze pārdošanā būs Tavs trumpis! Tu labprāt komunicē, nebaidies pieklauvēt un uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv  Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri