Valmieras Ziņas

Ārkārtas pasākumi Vidzemes slimnīcā saistībā ar Covid-19 (1)

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju jaunā koronavīrusa jeb Covid-19 infekcijas dēļ, Vidzemes slimnīcā mainīta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību un pasargāt pacientus, personālu un iedzīvotājus no iespējamās inficēšanās.

Par būtiskajām izmaiņām stāsta ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa:

“No 16. marta līdz 14. aprīlim ir ieviesti pastiprinātas karantīnas noteikumi, galvenais – nav atļauts apmeklēt pacientus slimnīcā! Ir atceltas visas plānveida operācijas, t. sk. endoprotēzēšanas operācijas. Personāls sazināsies ar pacientiem un par operācijas iespējamo norises laiku vienosies personiski. Plānveidā tiks veiktas tikai onkoloģiskās operācijas.

Līdz 14. aprīlim tiek atcelti arī visi medicīniskās rehabilitācijas ambulatorie un dienas stacionāra pakalpojumi, stacionāra rehabilitācijas nodaļa darbu turpinās līdzšinējā režīmā.

Ambulatoro pakalpojumu – speciālistu konsultāciju un diagnostisko izmeklējumu norisi šobrīd paredzam plānotajā apjomā.

Dzemdību palīdzība tiks nodrošināta ierastajā kārtībā”.

Paredzēti arī papildu pasākumi, lai samazinātu inficēšanos no pacientiem, kas ierodas saņemt pieejamos veselības aprūpes pakalpojumus. Skaidro sabiedrības veselības ārste Inga Zariņa: “Pie poliklīnikas ieejas būs māsu postenis, kurā ikviens ienācējs tiks primāri testēts. Viņam būs jāsniedz informācija, vai beidzamo 14 dienu laikā viņš nav atgriezies no pandēmijas skartajām valstīm, vai viņam nav bijusi jebkāda saskare ar personu, kas atgriezusies no turienes un vai nav Covid-19 infekcijai raksturīgie simptomi. Māsa, nepieciešamības gadījumā, izmērīs temperatūru.

Ja ienācējs noliedzoši atbildēs uz epidemioloģiskajiem jautājumiem, viņš drīkstēs doties tālāk – pie speciālista uz konsultāciju, uz izmeklējumu, pie sava ģimenes ārsta, kura prakses vieta ir slimnīcas telpās, vai uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu, kurš arī pieejams slimnīcas telpās.

Cilvēkam, kurš apstiprinoši atbildēs uz epidemioloģisko jautājumu un būs akūtu respiratoru infekciju pazīmes – paaugstināta temperatūra, klepus, elpas trūkums, rīkles iekaisums vai sāpošs kakls – veselības aprūpes pakalpojums tiks atteikts. Par atceltā pakalpojuma jauno laiku pacientam jāsazinās ar reģistratūru: tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts.

Kā uzsver mediķi, ārkārtas situācija prasa izpratni un atbildību katram pašam par savu veselību un savu apkārtējo drošību. Tāpēc svarīgi ne tikai uzklausīt ieteikumus par pareizu rīcību pandēmijas gadījumā, bet speciālistu padomus arī ievērot. Arīdzan pašus elementārākos – bieži mazgāt rokas, izvairīties no sabiedrisku masu pasākumu apmeklēšanas, paturēt sevi mājas karantīnā 14 dienas, ja pats vai ģimenes loceklis atgriezies no pandēmijas skartajām vietām, vai kontaktējies ar tādu personu. Un, ja šo 14 dienu laikā sajūtami Covid-19 raksturīgie simptomi – klepus, elpas trūkums, sāpošs kakls, paaugstināta temperatūra, zvanīt 113 vai ģimenes ārstam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Gunta Nukša - 14.03.2020 Atbildēt

    Lai veiksme, spēks un izturība Valmieras slimnīcas kolektīvam šajā neprognozējamā laikā.
    Lai Dievs Jūs visus sargā…🙏🙏🙏 Ar gaišām domām un pastiprinātu piesardzību saudzējiet savu veselību…🌞💖

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74 aicina darbā pavāru/-i: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā Vēlama atbilstoša izglītība Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā Mēs Tev uzticēsim: Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā Atalgojums: 3.50 EUR/h – 4.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.00 EUR/h – 8.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 80007464. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464.

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju-kasieri. Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.30 EUR/h – 3.90 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.60 EUR/h – 7.80 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju (vitrīnas zonā): Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt lapinu un profesionālu klientu apkalpošanu vitrīnas zonā Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu plauktos, vitrīnās Sekot preču realizācijas termiņiem Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri