Valmieras Ziņas

Aizvadīts Valmieras Garšas pusmaratons

Lasīšanas laiks: 3 min

Šajā nedēļas nogalē aizvadīts Valmieras Garšas pusmaratons, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts 5km šosejas skrējienā, kur uzvaras laurus vīriešu konkurencē plūca Kristers Kudlis, bet sieviešu – Evelīna Krista Sitnika. Pasākumam dažādās distancēs jau pirmajā tā norises gadā reģistrējušies vairāk nekā 3000 dalībnieku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

2. un 3. septembrī Valmieras ielas pēc ilgāka pārtraukuma bija piepildītas ar skrējējiem. Sestdienā tika dots starts Baltais bērnu skrējieniem, Sportland ID 5km un BTA jūdzes distancēm, kā arī paši mazākie sacentās mazuļu rāpošanā. Savukārt svētdien trasē devās New Balance 10km un Velve-AE pusmaratona distanču dalībnieki. Lēnākā solī iepazīt Valmieru un tās apkārtni devās arī Akvile pārgājiena komandas.

Skrējējus pirms došanās trasē iesildīja Valmiera Glass VIA karsēju līdere un horeogrāfe Linda Mīļā, savukārt finišā dalībniekus, kā jau garšas pusmaratonā, sagaidīja dažādi atbalstītāju sarūpēti gardumi, to starpā tradicionālie Valmieras salāti un dažādi atspirdzinoši dzērieni no uzņēmuma SIA “Valmiermuižas alus”.

Pirms starta Latvijas čempionātam 5km šosejas skrējienā uzrunu teica arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, un skrējējus izciliem rezultātiem iedvesmoja Agate Caune – Eiropas U20 3000m un 5000m čempione, dažādu Latvijas skriešanas rekordu īpašniece savā vecuma grupā un Latvijas 5000m jeb 5km šosejas skrējiena rekordiste sievietēm. Skriešanas svētku pirmā vakara noslēgumā pasākuma organizatori skrējiena dalībniekiem un valmieriešiem par godu bija sarūpējuši Latvijas skaļākā repa kvarteta “Rīmdari” koncertu.

Šis skrējiens no ierastā seriāla formāta atšķīrās arī ar trases segumu – šoreiz 10km un pusmaratona skrējēji daļu trases veica pa zemes/grants segumu, saulainajā svētdienā skrienot gar Gaujas krastiem un baudot ne vien ierasto pilsētas ainavu, bet arī brīnišķīgos Valmieras dabas skatus.

Pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uz pjedestāla pirmā pakāpiena kāpa Dmitrijs Serjogins ar laiku 1:09:08 stundas. Otro vietu ieguva Ukrainas pārstāvis Vitalii Kuznetsov ar rezultātu 1:09:55 stundas. Trešajā vietā ierindojās Andrejs Rastorgujevs, uzrādot laiku 1:11:08 stundas.

Sieviešu konkurencē pusmaratona distancē ātrākā bija Veronika Kalashnikova ar laiku 1:23:43 stundas. Otro vietu izcīnija Anita Siliņa, finišu sasniedzot 1:24:40 stundas. Savukārt pusmaratona kopvērtējuma trešo vietu ieguva Kitija Valtere ar laiku 1:27:06 stundas.

10 kilometru distancē pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Edgars Šumskis ar laiku 0:32:07 minūtes. Otrajā vietā ierindojās Kristaps Bērziņš ar laiku 0:32:35 minūtes. Savukārt trešo vietu ieguva Alfrēds Apinis ar laiku 0:34:18 minūtes.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu 10 kilometru distancē ieguva Ilona Marhele ar laiku 0:38:07 minūtes. Otro vietu šajā distancē ieguva Amanda Krūmiņa ar laiku 0:39:15 minūtes. Godpilno trešo vietu izcīnīja Anastasija Domņina ar laiku 0:40:33 minūtes.

Latvijas čempionātā 5km distancē vīriešu konkurencē pirmo vietu ieguva Kristers Kudlis ar laiku 0:15:06 minūtes. Otrajā vietā Latvijas čempionāta ieskaitē ierindojās Andrejs Rastorgujevs ar laiku 0:15:14 minūtes. Savukārt trešajā vietā ierindojās Emīls-Matiass Reinfelds ar laiku 0:15:18 minūtes.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā ierindojās Evelīna Krista Sitnika ar laiku 0:17:46 minūtes. Otro vietu ieguva Alise Petrova ar laiku 0:18:13 minūtes. Savukārt trešo vietu Latvijas čempionātā 5km distancē sieviešu konkurencē ieguva Marta-Luize Pētersone ar laiku 0:18:16.

Aktuālais jautājums

Vai plānojat šogad svētkos izmantot pirotehnikas izstrādājumus/šaut salūtu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā TELPU UN TERITORIJU UZKOPĒJU ĒKĀS BRANDEĻOS (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · ikdienas biroja un autoservisa telpu uzkopšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba samaksu valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likmes apmērā, papildus piemaksa par kvalitatīvi veiktu darbu CV ar norādi vakancei „Telpu un teritoriju uzkopējs” līdz š.g. 29. decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-29 Darba sākšanas datums: 2026-01-02 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde aicina darbā traktora vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • vadīt traktortehniku un kravas automašīnu ievērojot ekspluatācijas un apkopes noteikumus; • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pašvaldībai piederošā teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • uzturēt traktortehniku, automašīnu un tā aprīkojumu tehniskā kārtībā; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • traktortehnikas vadīšanas apliecība TR1, TR2 vai B kategorijas autovadītāja apliecība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja pastāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 783 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 824 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam. CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums traktora vadītāja/-s amatam”, līdz 2026.gada 14.janvārim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: TRAKTORA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-01-14 Kontaktpersona: rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv 25662217

Mūsu partneri