Valmieras Ziņas

Aizvadīts Valmieras Garšas pusmaratons

Lasīšanas laiks: 3 min

Šajā nedēļas nogalē aizvadīts Valmieras Garšas pusmaratons, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts 5km šosejas skrējienā, kur uzvaras laurus vīriešu konkurencē plūca Kristers Kudlis, bet sieviešu – Evelīna Krista Sitnika. Pasākumam dažādās distancēs jau pirmajā tā norises gadā reģistrējušies vairāk nekā 3000 dalībnieku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

2. un 3. septembrī Valmieras ielas pēc ilgāka pārtraukuma bija piepildītas ar skrējējiem. Sestdienā tika dots starts Baltais bērnu skrējieniem, Sportland ID 5km un BTA jūdzes distancēm, kā arī paši mazākie sacentās mazuļu rāpošanā. Savukārt svētdien trasē devās New Balance 10km un Velve-AE pusmaratona distanču dalībnieki. Lēnākā solī iepazīt Valmieru un tās apkārtni devās arī Akvile pārgājiena komandas.

Skrējējus pirms došanās trasē iesildīja Valmiera Glass VIA karsēju līdere un horeogrāfe Linda Mīļā, savukārt finišā dalībniekus, kā jau garšas pusmaratonā, sagaidīja dažādi atbalstītāju sarūpēti gardumi, to starpā tradicionālie Valmieras salāti un dažādi atspirdzinoši dzērieni no uzņēmuma SIA “Valmiermuižas alus”.

Pirms starta Latvijas čempionātam 5km šosejas skrējienā uzrunu teica arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, un skrējējus izciliem rezultātiem iedvesmoja Agate Caune – Eiropas U20 3000m un 5000m čempione, dažādu Latvijas skriešanas rekordu īpašniece savā vecuma grupā un Latvijas 5000m jeb 5km šosejas skrējiena rekordiste sievietēm. Skriešanas svētku pirmā vakara noslēgumā pasākuma organizatori skrējiena dalībniekiem un valmieriešiem par godu bija sarūpējuši Latvijas skaļākā repa kvarteta “Rīmdari” koncertu.

Šis skrējiens no ierastā seriāla formāta atšķīrās arī ar trases segumu – šoreiz 10km un pusmaratona skrējēji daļu trases veica pa zemes/grants segumu, saulainajā svētdienā skrienot gar Gaujas krastiem un baudot ne vien ierasto pilsētas ainavu, bet arī brīnišķīgos Valmieras dabas skatus.

Pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uz pjedestāla pirmā pakāpiena kāpa Dmitrijs Serjogins ar laiku 1:09:08 stundas. Otro vietu ieguva Ukrainas pārstāvis Vitalii Kuznetsov ar rezultātu 1:09:55 stundas. Trešajā vietā ierindojās Andrejs Rastorgujevs, uzrādot laiku 1:11:08 stundas.

Sieviešu konkurencē pusmaratona distancē ātrākā bija Veronika Kalashnikova ar laiku 1:23:43 stundas. Otro vietu izcīnija Anita Siliņa, finišu sasniedzot 1:24:40 stundas. Savukārt pusmaratona kopvērtējuma trešo vietu ieguva Kitija Valtere ar laiku 1:27:06 stundas.

10 kilometru distancē pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Edgars Šumskis ar laiku 0:32:07 minūtes. Otrajā vietā ierindojās Kristaps Bērziņš ar laiku 0:32:35 minūtes. Savukārt trešo vietu ieguva Alfrēds Apinis ar laiku 0:34:18 minūtes.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu 10 kilometru distancē ieguva Ilona Marhele ar laiku 0:38:07 minūtes. Otro vietu šajā distancē ieguva Amanda Krūmiņa ar laiku 0:39:15 minūtes. Godpilno trešo vietu izcīnīja Anastasija Domņina ar laiku 0:40:33 minūtes.

Latvijas čempionātā 5km distancē vīriešu konkurencē pirmo vietu ieguva Kristers Kudlis ar laiku 0:15:06 minūtes. Otrajā vietā Latvijas čempionāta ieskaitē ierindojās Andrejs Rastorgujevs ar laiku 0:15:14 minūtes. Savukārt trešajā vietā ierindojās Emīls-Matiass Reinfelds ar laiku 0:15:18 minūtes.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā ierindojās Evelīna Krista Sitnika ar laiku 0:17:46 minūtes. Otro vietu ieguva Alise Petrova ar laiku 0:18:13 minūtes. Savukārt trešo vietu Latvijas čempionātā 5km distancē sieviešu konkurencē ieguva Marta-Luize Pētersone ar laiku 0:18:16.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri