Valmieras Ziņas

Aizvadīts Valmieras Garšas pusmaratons

Lasīšanas laiks: 3 min

Šajā nedēļas nogalē aizvadīts Valmieras Garšas pusmaratons, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts 5km šosejas skrējienā, kur uzvaras laurus vīriešu konkurencē plūca Kristers Kudlis, bet sieviešu – Evelīna Krista Sitnika. Pasākumam dažādās distancēs jau pirmajā tā norises gadā reģistrējušies vairāk nekā 3000 dalībnieku, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

2. un 3. septembrī Valmieras ielas pēc ilgāka pārtraukuma bija piepildītas ar skrējējiem. Sestdienā tika dots starts Baltais bērnu skrējieniem, Sportland ID 5km un BTA jūdzes distancēm, kā arī paši mazākie sacentās mazuļu rāpošanā. Savukārt svētdien trasē devās New Balance 10km un Velve-AE pusmaratona distanču dalībnieki. Lēnākā solī iepazīt Valmieru un tās apkārtni devās arī Akvile pārgājiena komandas.

Skrējējus pirms došanās trasē iesildīja Valmiera Glass VIA karsēju līdere un horeogrāfe Linda Mīļā, savukārt finišā dalībniekus, kā jau garšas pusmaratonā, sagaidīja dažādi atbalstītāju sarūpēti gardumi, to starpā tradicionālie Valmieras salāti un dažādi atspirdzinoši dzērieni no uzņēmuma SIA “Valmiermuižas alus”.

Pirms starta Latvijas čempionātam 5km šosejas skrējienā uzrunu teica arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, un skrējējus izciliem rezultātiem iedvesmoja Agate Caune – Eiropas U20 3000m un 5000m čempione, dažādu Latvijas skriešanas rekordu īpašniece savā vecuma grupā un Latvijas 5000m jeb 5km šosejas skrējiena rekordiste sievietēm. Skriešanas svētku pirmā vakara noslēgumā pasākuma organizatori skrējiena dalībniekiem un valmieriešiem par godu bija sarūpējuši Latvijas skaļākā repa kvarteta “Rīmdari” koncertu.

Šis skrējiens no ierastā seriāla formāta atšķīrās arī ar trases segumu – šoreiz 10km un pusmaratona skrējēji daļu trases veica pa zemes/grants segumu, saulainajā svētdienā skrienot gar Gaujas krastiem un baudot ne vien ierasto pilsētas ainavu, bet arī brīnišķīgos Valmieras dabas skatus.

Pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uz pjedestāla pirmā pakāpiena kāpa Dmitrijs Serjogins ar laiku 1:09:08 stundas. Otro vietu ieguva Ukrainas pārstāvis Vitalii Kuznetsov ar rezultātu 1:09:55 stundas. Trešajā vietā ierindojās Andrejs Rastorgujevs, uzrādot laiku 1:11:08 stundas.

Sieviešu konkurencē pusmaratona distancē ātrākā bija Veronika Kalashnikova ar laiku 1:23:43 stundas. Otro vietu izcīnija Anita Siliņa, finišu sasniedzot 1:24:40 stundas. Savukārt pusmaratona kopvērtējuma trešo vietu ieguva Kitija Valtere ar laiku 1:27:06 stundas.

10 kilometru distancē pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Edgars Šumskis ar laiku 0:32:07 minūtes. Otrajā vietā ierindojās Kristaps Bērziņš ar laiku 0:32:35 minūtes. Savukārt trešo vietu ieguva Alfrēds Apinis ar laiku 0:34:18 minūtes.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu 10 kilometru distancē ieguva Ilona Marhele ar laiku 0:38:07 minūtes. Otro vietu šajā distancē ieguva Amanda Krūmiņa ar laiku 0:39:15 minūtes. Godpilno trešo vietu izcīnīja Anastasija Domņina ar laiku 0:40:33 minūtes.

Latvijas čempionātā 5km distancē vīriešu konkurencē pirmo vietu ieguva Kristers Kudlis ar laiku 0:15:06 minūtes. Otrajā vietā Latvijas čempionāta ieskaitē ierindojās Andrejs Rastorgujevs ar laiku 0:15:14 minūtes. Savukārt trešajā vietā ierindojās Emīls-Matiass Reinfelds ar laiku 0:15:18 minūtes.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā ierindojās Evelīna Krista Sitnika ar laiku 0:17:46 minūtes. Otro vietu ieguva Alise Petrova ar laiku 0:18:13 minūtes. Savukārt trešo vietu Latvijas čempionātā 5km distancē sieviešu konkurencē ieguva Marta-Luize Pētersone ar laiku 0:18:16.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku (Ipiķu pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • uzraudzīt un apkopt apkures iekārtas; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu EUR 620 pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka amatam”, līdz 2023.gada 4.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Papardes, Ipiķi, Ipiķu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā izglītības psihologu (profesijas kods 2634 03) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • konsultēt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus audzēkņa psiholoģisko problēmu gadījumos; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sagatavot rakstisku atzinumu par izglītojamā psiholoģiskās izpētes vai konsultēšanas rezultātiem gadījumos, ja izglītojamais tiek nosūtīts uz valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju vai saņem izglītības iestādes atbalsta komisijas palīdzību, kā arī normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos vai pēc vecāku rakstiska pieprasījuma; • sniegt atbalstu izglītojamajiem adaptācijas procesā; • kārtot dokumentāciju atbilstoši Iestādes noteiktajām prasībām; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam, kā arī ir reģistrēts Psihologu reģistrā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām • izglītības jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana; • mācību un audzināšanas darba satura pārzināšana; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci. mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilnu darba likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienībā “Varavīksne”; Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi Iestādes lietvedei (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa/-es amatam”. Tālrunis informācijai: 64281559 (lietvede). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu (profesijas kods 2359 15) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese; Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt karjeras izglītības programmas izstrādi, pasākumu plānošanu un īstenošanu; • konsultēt, informēt un izglītot izglītojamos karjeras veidošanas jautājumos; • nodrošināt informācijas pieejamību karjeras virziena izvēlei; • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos; • veikt pētniecisko un metodisko darbu; • koordinēt, organizēt un vadīt karjeras attīstības atbalsta pasākumus dažādām mērķa grupām; • veidot dokumentāciju karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai; • iesaistīties Iestādes attīstības mērķu un uzdevumu īstenošanā, kā arī Iestādes īstenotajos projektos; un ja Tev ir: • bakalaura vai maģistra grāds karjeras konsultanta profesionālajā kvalifikācijā, vai augstākā pedagoģiskā izglītība un profesionālās kompetences pilnveides programma “Pedagogs – karjeras konsultants ar individuālās konsultēšanas tiesībām” (karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā); • tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas (maģistra grāds karjeras konsultēšanā vai iegūts individuālās karjeras konsultēšanas sertifikāts); • vēlama pieredze karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanā un vadīšanā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: augsta saskarsmes kultūra, pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu, precizitāte, analītiskās un organizatoriskās prasmes; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilna vai pilna darba slodze – 1.-12.klasēm; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolā. Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi skolā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Pedagoga karjeras konsultanta/-es vakancei”. Tālrunis informācijai: 64207543 (direktora vietnieks), 64207163 (direktors). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS KARJERAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Mūsu partneri