Valmieras Ziņas

Aizvadītajā diennaktī Covid-19 pacientu skaits slimnīcās samazinājies līdz 219

Lasīšanas laiks: 2 min

Pirmdien Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās samazinājās no 241 līdz 219, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotā informācija.

Kopumā pēdējās diennakts laikā Latvijas stacionāros ievietoti 23 Covid-19 pacienti, bet no slimnīcām izrakstīts 41 cilvēks.

No visiem stacionāros esošajiem Covid-19 pacientiem 58 cilvēkiem Covid-19 ir pamatdiagnoze. Tostarp no stacionētajiem, kuriem Covid-19 ir pamatdiagnoze, 50 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet astoņi ir ar smagu slimības gaitu.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā konstatēts 291 jauns Covid-19 gadījums un saņemtas ziņas par divu pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Kopumā aizvadītajā diennaktī laboratoriski veikti 4416 Covid-19 izmeklējumi, no kuriem 6,6% bija pozitīvi. No reģistrētajiem jaunajiem inficēšanās gadījumiem 75 cilvēki nebija vakcinēti vai nebija pabeiguši vakcinācijas kursu, bet 216 bija vakcinēti pret Covid-19.

Divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs ir samazinājies no 251,7 līdz 235,8 uz 100 000 iedzīvotāju.

Savukārt septiņu dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju aizvadītajā diennaktī samazinājies no 100,8 līdz 95,9.

No diviem mirušajiem pacientiem viens bija vecumā no 60 līdz 69 gadiem, bet otrs 80 līdz 89 gadu vecumā. Abi bijušu vakcinēti pret Covid-19.

Kopumā līdz šim Latvijā miruši 5792 ar Covid-19 inficēti cilvēki.

SPKC iepriekš aģentūrai LETA skaidroja, ka var būt vērojamas nesakritības mirstības datos – tiem varot būt mēneša vai pusotra nobīde. Informācija par mirušajiem pacientiem tiek apkopota arī no Nāves cēloņu reģistra, kur apkopotas ziņas par pilnīgi visiem nāves gadījumiem, tostarp arī no Covid-19, par kuriem, piemēram, iepriekš nav bijušas ziņas. Savukārt SPKC dati pamatā ir no slimnīcām un pansionātiem, kas ziņo par nāves gadījumiem.

Turklāt ir vēl būtisks skaits cilvēku, kuriem reģistrēts, ka Covid-19 ir bijis nāves iestāšanos veicinošs faktors.

Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma šī slimība Latvijā laboratoriski apstiprināta 824 926 cilvēkiem.

Pēc aģentūras LETA aprēķiniem septiņās dienās ar Covid-19 inficējušies 1816 cilvēki.

 

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA DAUPRO aicina darbā  METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORU LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 SIA DAUPRO ir metālapstrādes uzņēmums, kas ir specializējies margu, kāpņu, metāla konstrukciju un citu metālizstrādājumu ražošanā. Piedāvājam darbu augošā uzņēmumā, dinamiskā vidē, iesaistoties dažādu veida un sarežģītības projektu realizācijā  Galvenie pienākumi: Produkcijas sagatavošana krāsošanai Krāsošana Krāsošanas procesa organizēšana Kvalitātes kontrole Prasības: Iepriekšēja pieredze krāsošanā (vēlama) Motivācija un vēlme mācīties un pagūt jaunas tehnoloģijas un prasmes Atbildība un precizitāte darbā Spēja strādāt komandā un plānot savu darbu Augsta atbildības sajūta pret darba rezultātu un kvalitāti Piedāvājam: Pilna laika pastāvīgu darbu strauji augošā uzņēmumā Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 8.00Eur/h, saskaņā ar Tavām prasmēm un pieredzi Regulāri izmaksāts, stabils atalgojums, sociālās garantijas Iespēju profesionālai izaugsmei, apmācībām un attīstībai Darba laiks: Pilna slodze CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu daupro@daupro.com , tālr. 26113460 Profesija: METĀLA KRĀSOŠANAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kalēju iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-31 Kontaktpersona: Igors Zinkevičs

Mūsu partneri