Valmieras Ziņas

8. un 9.aprīlī slēgta gājēju kustība pa Gaujas centra tilta kreisās puses ietvi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Saistībā ar Teodora Ūdera ielā notiekošajiem būvdarbiem un nepieciešamību apakšzemes komunikācijas savienot ar Cēsu ielu ceturtdien un piektdien, 8. un 9.aprīlī, gājēju un velobraucēju kustībai pilnībā slēgta būs gājēju ietve pār Gaujas centra tiltu Valmierā, tā kreisajā (Valmieras autoostas) pusē. Gājēji Gaujas tiltu varēs šķērsot pa tā labās puses (Valmieras integrētās bibliotēkas/ Vidzemes Augstskolas puses) ietvi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Būvdarbu norises vieta būs tikai tas gājēju ietves posms, kur Teodora Ūdera iela savienojas ar Cēsu ielu. Taču automašīnu satiksme pār Gaujas tiltu ir ļoti intensīva, un rakšanas darbi notiek visā pārbūvē esošajā Teodora Ūdera ielā. Tādēļ gājējus un velobraucējus aicina būt īpaši atbildīgiem, ievērot izvietotās zīmes un neuzsākt kustību pa gājējiem slēgto Gaujas tilta pusi. Nonākot pie būvdarbu zonas, to nebūs iespējams apiet.   

Ieteicams jau laikus izvēlēties tādu maršrutu, lai Cēsu iela nebūtu jāšķērso tam neparedzētā vietā. Arī autovadītājus aicina 8. un 9.aprīlī Cēsu ielas posmu no centra rotācijas apļa līdz tiltam pār Gauju braukt īpaši uzmanīgi, samazinot braukšanas ātrumu.

Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām. Informācija par Valmierā aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU un  nodrošini sev stabilu darbu! Aicina komandai pievienoties B vai C, C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt  D kategorijas vadītāja kvalifikāciju. APMĀCĪBU SĀKUMS: apmācību grupa no B uz D: š.g. 24. martā; apmācību grupa no C, C1 uz D: š.g. 13. martā. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vidējā vai profesionālā izglītība B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: Mācoties no C uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz 100% mācību maksu (~ EUR 1100), no kuras EUR 600 mums atmaksāsi viena gada laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. Mācoties no B uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; jāveic pirmā iemaksa EUR 100; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; kvalitatīva pasažieru apkalpošana; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā; darba samaksu mēnesī no 1700 līdz 2200 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada; pilnas sociālās garantijas; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; profesionālu darba vidi. CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00. INFORMĀCIJAI: T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-24 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi

Mūsu partneri