Valmieras Ziņas

8. un 9.aprīlī slēgta gājēju kustība pa Gaujas centra tilta kreisās puses ietvi

Saistībā ar Teodora Ūdera ielā notiekošajiem būvdarbiem un nepieciešamību apakšzemes komunikācijas savienot ar Cēsu ielu ceturtdien un piektdien, 8. un 9.aprīlī, gājēju un velobraucēju kustībai pilnībā slēgta būs gājēju ietve pār Gaujas centra tiltu Valmierā, tā kreisajā (Valmieras autoostas) pusē. Gājēji Gaujas tiltu varēs šķērsot pa tā labās puses (Valmieras integrētās bibliotēkas/ Vidzemes Augstskolas puses) ietvi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Būvdarbu norises vieta būs tikai tas gājēju ietves posms, kur Teodora Ūdera iela savienojas ar Cēsu ielu. Taču automašīnu satiksme pār Gaujas tiltu ir ļoti intensīva, un rakšanas darbi notiek visā pārbūvē esošajā Teodora Ūdera ielā. Tādēļ gājējus un velobraucējus aicina būt īpaši atbildīgiem, ievērot izvietotās zīmes un neuzsākt kustību pa gājējiem slēgto Gaujas tilta pusi. Nonākot pie būvdarbu zonas, to nebūs iespējams apiet.   

Ieteicams jau laikus izvēlēties tādu maršrutu, lai Cēsu iela nebūtu jāšķērso tam neparedzētā vietā. Arī autovadītājus aicina 8. un 9.aprīlī Cēsu ielas posmu no centra rotācijas apļa līdz tiltam pār Gauju braukt īpaši uzmanīgi, samazinot braukšanas ātrumu.

Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām. Informācija par Valmierā aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri