Valmieras Ziņas

Ziemassvētku Labdarības koncerts Valmieras tehnikumā

Lasīšanas laiks: 2 min

Kā ik gadu, arī šogad, Ziemassvētku priekšvakarā, Valmieras tehnikumā notika labdarības koncerts, kurā visi gūtie ienākumi tika novirzīti kādam īpašam mērķim. Šajā gadā audzēkņi lēma, ka līdzekļus vēlas nodot Alisei Siliņai, kurai šoruden atklāja onkoloģisku saslimšanu. Labdarības koncertā kopumā tika saziedoti 260 eiro.

Alisei no Ikšķiles ir 19 gadi, rudenī jauniete iestājās Vidzemes Augstskolā, lai studētu komunikāciju un sabiedriskās attiecības. Alises aizraušanās ir daiļslidošana un treneres darbs, ko viņa veica Ogres daiļslidošanas klubā un bija iecerējusi to turpināt Valmierā paralēli mācībām.

Diemžēl mācībām un treneres darbam šobrīd pielikts punkts. Alisei šoruden atklāja ļaundabīgu aknu audzēju. Pirms kāda laika Alise sajuta kaut ko aizdomīgu labajā paribē. Sākumā viņa domāja, ka tas ir muskuļu sasprindzinājums no treniņu slodzes. Taču ārstu izmeklējumi atklāja, ka tas, ko Alise sajuta kā muskuļu sasprindzinājumu, ir liels audzējs. Pati Alise stāsta: “Darbs ar bērniem kā trenerei mani padara laimīgu. Pēc treniņiem, lai arī cik tie būtu nogurdinoši, vienmēr mājās braucu smaidīga. Tagad audzēja dēļ pat nevaru pietupties, tāpēc šobrīd slidošana atkrīt, līdz ar to arī iespēja strādāt ar mazajiem ķipariem.“

Labdarības koncertā uzstājās skolas ansamblis un koris, kā arī solistes Madara Briede, Justīne Sīkā un Aiva Ribozola. Īpašu pārsteigumu bija sagatavojušo skolas darbinieki, kuri attēloja fragmentu no Kārļa Skalbes pasakas “Kaķīša dzirnavas”. Koncerta laikā varējām klausīties dzeju Maijas Skračas un Annas Āboliņas izpildījumā. Baudījām saksofonistes Laura Kristīne Zaķe skaņdarbus un skaistu deju priekšnesumu to jauniešu izpildījumā, kuri Valmieras tehnikumā apgūst balles dejas. Savu priekšnesumu bija sarūpējušas arī 10.grupas meitenes un audzinātāja Inese Nagle, kuras veltīja dziesmu visiem eņģeļiem.

Koncertā runājām arī par vērtībām. Par to kas ir laime, kāda nozīme ir Ziemassvētkiem, ģimenei un ko mēs vērtējam visaugstāk. Jaunietes, kā lielāko dārgumu nosauca ģimeni, mieru, zināšanas, bet visam pāri izskanēja vārds veselība. Vēlam Alisei ātru atveseļošanos, lai nospraustie mērķi un izsapņotie sapņi kļūtu par realitāti jau pavisam drīz.

Kā īpaša tradīcija, uzsākot Ziemassvētku koncerta saviesīgo daļu, ir skolotāju un audzēkņu kopīga deja – polonēze. Polonēzi uzsāka skolas direktore, ko turpināja audzēkņi un tehnikuma darbinieki. Valmieras tehnikuma audzēkņi var apmeklēt interešu izglītības pulciņu, kurā apgūst saviesīgās dejas. Šī pulciņa ietvaros ir apgūtas dažādas dejas, piemēram, valsis, ča-ča-ča, sirtaki u.c., un šī bija lieliska iespēja jauniešiem parādīt vairāku mēnešu garumā apgūto.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri