Valmieras Ziņas

VTV: Kā rīkoties ar pamestajiem auto? (1)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Automašīnu skaits ar katru gadu pieaug, un kā jau ar visām lietām arī auto nolietojas, un uz ielām vecās mašīnas nomaina jaunas. Ne visi auto īpašnieki gan savu spēkratus pareizi utilizē, un ir pat gadījumi, kad automašīnas tiek pamestas stāvlaukumos vai ceļmalās, kur aizņem vietu un dažkārt pat traucē.

    Chromo - 09.12.2019

    L. Laicena ielas 9 priv. stāvlaukuma puses pagalmā spaiņa krāsas audi 100 jau gadus 2-3 stāv nekustināts!!!Un reti pretīgi nolikts – pa pusotru stāvvietu.Nez,neviens nekad neko nav teicis?!

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri