Valmieras Ziņas

Vidzemē divu ralliju automašīnu sadursmē cietuši četri Krievijas sportisti

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vidzemē pagājušajā nedēļā divu rallija automašīnu sadursmē cietuši četri Krievijas sportisti.

Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) mājaslapā rakstīts, ka negadījums noticis 12. jūlijā testa ātrumposmā “Korneti”. Testi bija saskaņoti LAF.

Cietušie ar dažādas pakāpes traumām nogādāti Alūksnes slimnīcā, bet nevienam no viņiem dzīvībai bīstamu traumu nav.

Avārijas rezultātā abas iesaistītās rallija automašīnas pilnībā nodegušas.

Negadījuma vietā strādājusi policija un LAF Rallija komisijas nozīmēts eksperts. Negadījuma apstākļi tiek rūpīgi izmeklēti.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē apstiprināts, ka policijā saņemta informācija par avāriju auto treniņa laikā, kurā cieta četras personas.

Šis bija privāts, taču saskaņots pasākums. Par pasākumu ir atbildīgi tā organizatori, bet policija konstatējusi tikai faktu, norādīja Vidzemes reģiona pārvaldē.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā MEHATRONIKAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora kods 2320 01) Mēs piedāvājam: 0,7 darba slodzi 3-4 darba dienas nedēļā (30 stundu darba nedēļa) Darba algu no 1119 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, par 0,7 slodzi Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi Apmaksātu profesionālo pilnveidi Atbalstu no kompetentiem kolēģiem Atvaļinājumu 8 kalendāra nedēļas Ceļa izdevumu kompensāciju no 20.kilometra, nokļūšanai no dzīvesvietas uz darba vietu Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Tev nepieciešams: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes (Microsoft Excel, Word, PowerPoint) Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Pasniedzamie mācību priekšmeti: Mehatroniskas sistēmas industriālajā ražošanā Elektrisku un elektronisku mezglu apkope un remonts Mehatronisku sistēmu apkope un remonts Industriālo iekārtu programmēšana Mehānisko mezglu apkope un remonts Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līva Veinberga-Kājiņa tālr. 27408850 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Mehatronikas skolotāja vakancei” līdz 2025.gada 5.decembrim. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-05 Kontaktpersona: Līva Veinberga - Kājiņa Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri