Valmieras Ziņas

Velo pārdevēji: valmierieši arvien biežāk izvēlas komforta klases velosipēdus

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar katru gadu aug pieprasījums pēc pilsētas velosipēdiem, “Valmieras Ziņām” norādīja vairāku Valmieras velosipēdu veikalu pārstāvji.

“Pēdējā laikā ir pozitīva tendence, cilvēki sāk izvēlēties pilsētas jeb komforta klases velosipēdus,” informējas veikala “ZZK” vecākais pārdevējs Kaspars Savenko,

“kādreiz vairāk izvēlējas sporta velosipēdus, bet tagad cilvēki saprot, ka pa ielu ikdienā ērtāk un komfortablāk ir pārvietoties ar pilsētas velosipēdu.”

To, ka šāda tendence pastāv, atzina arī veikala “Gandrs” pārdevējs Ints Vilks un “Aktīvā tūrisma centra Eži” tirdzniecības vadītājs Jānis Melbārdis.

Lai izvēlētos sev piemērotāko divriteni, velo veikalu pārstāvji iesaka vispirms padomāt kādam mērķim kalpos braucamrīks, proti, vai ar to brauksiet ikdienā, piedzīvojumu sacensībās vai tikai brīvajos brīžos.

Tad var doties uz specializētu velo veikalu, kur pārdevējs sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties visatbilstošāko velosipēdu.

To kādēļ tik liela interese iepriekš bijusi par kalnu velosipēdiem, J.Melbārdis skaidroja ar riteņu bumu pirms apmēram 15 gadiem: 

“Padomju laikos bijām pieraduši pie saliekamajiem salūtiņiem, kas bija gandrīz katram. Pirmie ārzemju riteņi, kas parādījās Latvijā, bija daudzātrumu velosipēdi, un tā tas arī aizgāja.”

Valmierietis Andris izvēlējies kalnu velosipēdu, jo labprāt dodas izbraucienos pa mežu: “Gribēju tādu ar ko var braukt pa šoseju un arī pa meža takām. Svarīgi, lai tas būtu ērts, viegls, lai braucot patērētu mazāk enerģijas.”

Arī Rainers un Artūrs izvēlējušies kalnu velosipēdus. Artūrs atklāja, ka devis priekšroku šādam divritenim, jo bieži vien nākas braukt pa zemes ceļiem. Savukārt Rainers pastāstīja, ka viņa braucamrīks esot bijusi brāļa izvēle.

Turpretim, Ieva un Kitija izvēlējušās pilsētas velosipēdus. Ieva gana atzina, ja nākas velosipēdu kur atstāt, tad viņa izvēlas braukt ar kalnu divriteni, jo tas nepiesaistot apkārtējo uzmanību.

“Pilsētas velosipēdi ir skaisti, un īpaši piemēroti, ja meitene vēlas doties izbraucienā valkājot svārkus,”

atklāja Ieva.

Sievietes bieži vien vēlas, lai viņu pilsētas divritenis būtu aprīkots ar groziņu, atklāja I.Vilks. To, ka bez groziņa savu riteni nemaz nevarētu iedomāties, atzina arī Ieva un Kitija. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri