Valmieras Ziņas

Valmierieši Grenči startēs FIA Eiropas autokrosa čempionātā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. jūnijā, Bauskas trasē “Mūsa Raceland” pēc trīs gadu pārtraukuma atgriezīsies FIA Eiropas autokrosa čempionāts, lai aizvadītu Latvijas Nafta otro posmu, atzīmējot arī Mūsas trases 40 gadu pastāvēšanas jubileju. Kopumā Bauskā uz starta stāsies aptuveni 100 autosportisti no visas Eiropas, tajā skaitā valmierieši Justs un Ervīns Grenči.

Brīvdienās “Mūsa Raceland” trasē paredzamas ļoti azartiskas un interesantas cīņas, kurās startēs aptuveni 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Nīderlandes, Beļģijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Spānijas un Portugāles. Sacensībās piedalīsies arī astoņkārtējs Eiropas čempions Bernds Štūbbe no Vācijas un seškārtējs Eiropas čempions čehs Vaclavs Feifārs un pašmāju spožākie braucēji autokrosā – Justs Grencis 2017. gada Eiropas Junior buggy čempions un Ervīns Grencis 2016. un 2017. gada Eiropas Super buggy vice čempions.

Kopumā FIA Eiropas autokrosa čempionāta ieskaitēs uz starta līnijas stāsies septiņi Latvijas autosportisti – Grenči, Aleksandrs Ņikitins, Jānis Veģeris, Jānis Boks,  Māris Līcis, un Juris Kuļikovskis. Nacionālā Lidosta Rīga kausa ieskaitē sacentīsies 14 sportisti no Latvijas.

Divās sacensību dienās Bauskā paredzēts aizvadīt sacīkstes Touring Autocross klasē, kurā uz starta stāsies pilnpiedziņas automašīnas. Tāpat arī pārējās Eiropas čempionāta klasēs būs tikai pilnpiedziņas spēkrati: Super Buggy, Buggy 1600 un Junior Buggy, kuri atšķiras ar dažādu pieļaujamo dzinēju jaudu. Papildu sacensībās Lidosta Rīga kausa ieskaitē dalībniekiem atļauts piedalīties ar automašīnām līdz 2000 cm3 ar vienas ass piedziņu.

FIA Eiropas autokrosa čempionāts Bauskā, Mūsas trasē ir organizēts no 1990. gada līdz 2014. gadam un pēc trīs gadu pauzes šogad aizvadīs jau 25 Eiropas čempionāta posmu Mūsas trasē. Šogad sacensību organizēšana uzticēta “Rencēnu autoklubam”, ko pārstāv Ivo Traubergs un Jānis Bergs, kuri ir arī Rallycross.lv seriāla organizatori.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Vidus un partneri" aicina darbā PĀRDEVĒJU Kocēnos. Darba vietas adrese: veikals Alejas ielā 7, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā. 🧑‍🍳 Darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole ✅ Mēs sagaidām: Pieredzi (vēlama) pārtikas tirdzniecībā;  Spēju strādāt organizēti un atbildīgi; Precizitāti un atbildības sajūtu 🎁 Piedāvājam: Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā; Darba algu no 900 EUR (bruto- pirms nodokļu nomaksas)  Darba laika veids un režīms: maiņu darbs 1.nedēļa – pirmdien, otrdien, piektdien, sestdien, svētdien 2.nedēļa – trešdien, ceturtdien Darba laiks no plkst. 8.00-22.00. Sūti CV vai pieteikumu uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai  zvani: +371 29168814 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: viduspartneri@inbox.lv Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

Mūsu partneri