Valmieras Ziņas

Valmieras HK/BSS hokejisti aizvadījuši veiksmīgu sezonu

Lasīšanas laiks: 2 min

Noslēgusies hokeja sezona Valmierā, Latvijā un pasaulē. Valmieras HK/BSS hokejistiem tā aizvadīta pozitīvā zīmē – visos čempionātos ir savi labākie un veiksmīgākie, vairāki hokejisti saņēmuši nominācijas Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā hokejā (LBJČH).

27.maijā Kurbads ledus hallē par LBJČH U-12 labāko un rezultatīvāko spēlētāju tika nominēts Valmieras HK/BSS audzēknis Toms Trockis, kurš 23 spēlēs izcēlās ar 77 gūtiem punktiem (43vārti+34piespēles). Šogad Toms pārstāvēja Latvijas Select komandu 2006.gadā dzimušo hokejistu mazajā pasaules U-12 čempionātā Itālijas pilsētā Bolzāno. Arī Latvijas komandas sastāvā hokejists bija rezultatīvākais – piecās spēlēs seši punkti (trīs vārti+trīs piespēles), kas Tomam pelnīti ļāva iekļūt visa turnīra ALL STAR GAMES Eiropas komandas sastāvā, kas ar 5:3 uzvarēja NORTH AMERICA ALL STAR komandu.

Par LBJČH U-10 labāko un rezultatīvāko hokejistu U-10 B grupā tika atzīts Valmieras HK/BSS spēlētājs Rūdolfs Bērzkalns, kurš 12 spēlēs tika pie 30 punktiem (25 vārti + piecas piespēles). Rūdolfs HK Rīga sastāvā PRORYV CUP turnīrā Krievijas galvaspilsētā Maskavā (07.-10.05.2018.) spēlē par 3.vietu iemeta izšķirošos vārtus papildlaikā, kas ļāva izcīnīt bronzas medaļas. Arī  Rūdolfs Bērzkalns ir iekļauts Latvijas Select komandas sastāvā, kas š.g. jūlijā Bolzāno cīnīsies par uzvaru.

2005.gadā dzimušo hokejistu Latvijas Select sastāvā š.g. maijā Francijas kūrortpilsētā Šanonī startēja Valmieras HK/BSS audzēknis Kārlis Nauris Česlis, kurš izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem. Vēlāk Kārlis Rīgas Select 2005.gada dzimušo komandas sastāvā Krievijas pilsētā Sočos (SOJUZ CUP) kopā ar komandas biedriem izcīnīja sudraba medaļas, kur puisis guva vienus vārtus.

Lielisku sezonu aizvadījuši arī U-18 puiši: Harijs Šmits, Dāvis Mencis un Kristaps Roķis, kuri tika izsaukti uz Latvijas U-16 un U-18 izlasēm un aizvadīja tur vairākas pārbaudes spēles.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Projektēšanas birojs SIA Projekti LL aicina savā komandā BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie pienākumi: Nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti. Dažāda veida lietvedības dokumentu sagatavošana un noformēšana. Biroja ikdienas darba organizēšana un nepieciešamā aprīkojuma nodrošināšana. Atbalsts komandai projektu un klientu jautājumos. Prasības: Pieredze biroja administratores/-a vai lietveža/-es amatā. Labas organizatoriskās prasmes, precizitāte, spēja risināt vairākus uzdevumus vienlaikus. Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes. Ļoti labas datorprasmes, it īpaši ar Microsoft word, excel. Mēs piedāvājam: Komfortablus darba apstākļus labiekārtotā birojā Valmierā. Draudzīgu, atsaucīgu, profesionālu komandu. Iespēju profesionāli attīstīties un pilnveidoties. Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@projektill.lv Mēs izskatīsim visus pieteikumus, taču sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes intervijām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-20 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@projektill.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri