Valmieras Ziņas

Valmieras BSS peldētāji labo 19 gadus vecu Latvijas rekordu

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā nedēļā, no 20.-22.jūnijam Valmieras peldbaseinā norisinājās Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā. Valmieras Bērnu sporta skolu sacensībās pārstāvēja 21 sportists, arī Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēkņi un bijušie Valmieras BSS peldētāji, izcilnieki Uvis Kalniņš un Kalvis Lakučs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Bērnu sporta skola. 

Sacensību otrās dienas uzmanību izpelnījās Valmieras BSS komanda (Siliņš, Lakučs, Breģis, Kalniņš) 4×200 metru stafetē vīriešiem, kur ar rezultātu 7:35.92 plūca uzvaras laurus un pārspējot 2000.gadā uzrādīto rezultātu tika uzstādīts jauns Latvijas rekords.

Valmieras Bērnu sporta skolas peldētāju komanda sacensībās kopumā izcīnīja 23 medaļas, no kurām deviņas bija zelta, sešas sudraba un astoņas bronzas. Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēkņi Vitauts Jānis Siliņš, Kristaps Miķelsons un Kristofers Dāgs Breģis katrs individuāli izcīnījuši trīs medaļas. Siliņam un Miķelsonam pilns medaļu komplekts. Vitauts Jānis ātrākais bija 100m brasā, otrā vieta 200m brasā un trešā vieta 50m brasā. Miķelsons pirmais 400m kompleksājā peldējumā, otrais 1500m brīvajā stilā un trešais 200m uz muguras. Breģim otrā vieta 400m brīvājā stilā un divas bronzas – 200m un 1500m brīvajā stilā.

Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkne Zelma Mālmane sacensībās izcīnīja divas bronzas medaļas (400m un 800m brīvā stila peldējumā).  Uz goda pjedestāla blakus Kristapam Miķelsonam 400m kompleksa peldējumā pievienojās vēl divi Valmieras BSS audzēkņi – 2.vietā Danīls Ņikiforovs un 3.vietā Markuss Kozlovs. Bronzas medaļu izcīnīja arī Vikija Klāsone 200m tauriņstilā.

Sešas medaļas sacensībās izcīnīja Uvis Kalniņš un Kalvis Lakučs. Uvim zela medaļas 50m, 100m un 200m brīvā stila peldējumos, arī 100m kompleksā. Lakučam zelts 200m un sudrabs 100m tauriņstilā.

Trīs medaļas Valmieras BSS komandas izcīnīja stafetēs. Divi zelti – 4x100m un 4x200m brīvajā stilā, sudrabs 4x100m kompleksā. Valsts rekords tika labots 4x200m stafetē, kur Vitauts Jānis Siliņš, Kalvis Lakučs, Kristofers Dāgs Breģis un Uvis Kalniņš 19 gadus vecu Latvijas rekordu laboja par 9.8 sekundēm.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "RG meistars" aicina darbā Būvdarbu vadītāja palīgu(-dzi) Galvenie pienākumi: Darba vietas organizēšana atbilstoši darba drošības noteikumiem un ergonomikas prasībām, būvdarbu veikšanas projektam; Ikdienas darbu plānošana un organizēšana; Kontrolēt darba laika grafiku ievērošanu; Organizēt būvlaukumu un sekot līdzi procesiem; Sagatavot un kārtot dokumentāciju; Sadarboties ar piegādātājiem un apakšuzņēmējiem; Darbu veikšana atbilstoši būvprojektam un izpildīto darbu kvalitātes kontrole. Prasības: Labas prasmes darbā ar datoru (MS Office); Spēja veikt darbu patstāvīgi un uzņemties atbildību par sava darba rezultātu; Spēja pieņemt pārmaiņas, rīkoties nestandarta situācijās, adaptēties, mācīties; B kategorijas autovadītāja apliecība. Mēs piedāvājam: Stabilu un draudzīgu darba vidi, kurā novērtēs Tavu ieguldījumu Darboties profesionālā, zinošā, atbalstošā komandā Darbam nepieciešamo aprīkojumu un inventāru. CV sūtīt raivogailis@gmail.com Zvanīt 28314175 Profesija: BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 30A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-17 Kontaktpersona: Raivo Gailis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Viens no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Latvijā aicina komandā metinātāju! SAGAIDĀM KANDIDĀTU AR: Pieredzi metinātāja (MAG) darbā Spēju intensīvi strādāt, vēlmi mācīties Profesionālo vidējo / arodizglītību metinātāja specialitātē Pieredze citos metināšanas veidos (TIG/OAW) tiks uzskatīta par priekšrocību PIEDĀVĀJAM: Stabilu darbu uz attīstību orientētā un ilgtspējīgā ražošanas uzņēmumā Regulāri izmaksātu, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu 1300-1800 EUR bruto mēnesī Nepieciešamās apmācības Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu Papildu labumus un bonusus darbinieku motivācijai un labsajūtai Sakārtotu darba vidi, darba apģērbu un nepieciešamo aprīkojumu Summēto darba laiku grafikos: 6:00-14:30 / 14:30-23:00. Bez nakts darba un vienmēr ar brīvām svētdienām un svētku dienām Atbalstu transporta izdevumu segšanā Palīdzību dzīvesvietas atrašanai Valmierā Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: darbs@valpro.lv  +371 64207235 | www.valpro.lv | Valmiera Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datupārzinis SIA VALPRO (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savādatubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums irtiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-18 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera.

Mūsu partneri