Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies Latvijas čempionāts standartdejās

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sporta deju cienītāji 14.martā no plkst.9.00 aicināti Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā apmeklēt Latvijas čempionātu standartdejās, lai klātienē redzētu Latvijas sporta deju pārus, kuri augstus rezultātus uzrādījuši arī starptautiskā arēnā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, lēnais fokstrots un kviksteps – visas dienas garumā pāri sacentīsies dažāda vecuma un līmeņa grupās, bet čempionāta kulminācija gaidāma plkst.18.30, kad savu sniegumu rādīs finālisti. Vakara daļā klātesošos priecēs dziedātāja Diāna Pīrāgs.

Latvijas čempionātu standartdejās SDK “Saltāre” un Latvijas Sporta deju federācija Valmierā organizē kopš 2012.gada, radot lielu skatītāju interesi krāšņā un patīkamā atmosfērā vērot valsts labāko pāru sniegumu. Arī šogad būs iespēja redzēt pasaules līmeņa dejotājus, kuri ne tikai iekļuvuši pasaules un Eiropas čempionātu pusfinālos un finālos, bet arī izcīnījuši medaļas.

Biļetes uz Latvijas čempionātu standartdejās iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un čempionāta norises dienā Vidzemes Olimpiskajā centrā. Ir iespēja rezervēt vietas pie galdiņiem ar uzkodām un atspirdzinājumiem čempionāta vakara daļā. Papildu informācija un galdiņa rezervācija, zvanot pa tālruni 26647052.

Čempionāts norisinās ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām pievienoties saldējuma ceha strādniekus “Rūjienas saldējums” komandai! Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Darboties saldētavās – saldējuma krāmēšana un palešu formēšana; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos, tai skaitā aukstumā; Spēju strādāt maiņu grafikā; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 6 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-30 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Uzņēmums SIA "ARASM", 40103214797,kas nodarbojas ar stikloto konstrukciju ražošanu un montāžu (PVC un alumīnija logi, durvis, fasādes u.t.t.), aicina darbā strādniekus montāžā Mūsu komanda paplašinās, un mēs meklējam uzticamu un zinošu logu un durvju montieri.  Darba pienākumi: PVC, alumīnija un koka logu montāža; Ārdurvju un iekšdurvju uzstādīšana; Palodžu un apžuves elementu montāža; Veco konstrukciju demontāža.  Prasības kandidātiem: Pieredze logu un durvju montāžā (vismaz 1 gads); Precizitāte un atbildības sajūta pret paveikto darbu; Spēja strādāt komandā un patstāvīgi; B kategorijas vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.  Mēs piedāvājam: Atalgojumu: no 2000 EUR (bruto) gala summa ir atkarīga no paveiktā darba apjoma un kvalitātes; Stabilu darba apjomu visa gada garumā; Visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus; Draudzīgu darba vidi. Kontaktinformācija: valerija@arasm.lv +371 20758135 Profesija: MONTĒTĀJS (ROKU DARBA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-31 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Valērija Streļčeņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri