Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” rindas pastiprina Ervīns Jonāts

Lasīšanas laiks: 2 min

Gatavojoties jaunajai sezonai, basketbola klubs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piektdien paziņoja par Ervīna Jonāta pievienošanos komandai.

Komanda savā mājaslapā vēsta, ka 203 centimetrus garais spēka uzbrucējs būs labs papildinājums “garajā galā”. Šajā starpsezonā izdevies vienoties par sadarbību uz vienu sezonu.

Aizvadītajā sezonā “Pafbet” Latvijas – Igaunijas līgas (LIBL) vienībā Jūrmalas “Silja” viņa rēķinā 24 aizvadītas spēles, kurās vidēji gūti 11,3 punkti un izcīnītas 5,5 atlēkušās bumbas zem groziem.

Ogres basketbola skolas audzēkni Jonātu Valmieras līdzjutēji Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņems kā savējo, jo šī būs spēlētāja atgriešanās pie Gaujas krastiem. No 2015. līdz 2017.gadam basketbolists pavadīja divas sezonas Valmierā, palīdzot kaldināt pilsētas pirmās zelta medaļas kādā no Latvijas profesionālajām sporta spēļu līgām.

2016.gada vēlā pavasarī kopā ar komandas biedriem “Valmiera/Ordo” rindās Jonāts pacēla Latvijas Basketbola līgas čempionu kausu, finālsērijas septītajā mačā sensacionāli pieveicot “VEF Rīga”.

“Man ir prieks atgriezties Valmieras pilsētā, kurā basketbola tradīcijas un sports vienmēr bijuši cieņā, un līdzjutēju atbalsts netrūkst,” klubs citē Jonātu. “Paldies organizācijai par aicinājumu pievienoties komandai ar lielu potenciālu. Esmu motivēts strādāt, lai palīdzētu komandai katrā spēlē, daloties ar savu pieredzi un vienmēr cīnoties līdz spēles pēdējai sekundei. Domāju, ka šajā sezonā pārsteigsim ne vienu vien pretinieku un sagādāsim līdzjutējiem interesantu un aizraujošu basketbolu.”

Profesionālajā spēlētāja karjerā kopumā četras ar pusi sezonas Jonāts pavadījis Jūrmalas komandās. Pussezonu spēka uzbrucējs vilcis “Ventspils” dzeltenzilo formu, bet divas sezonas, kā iepriekš minēts, Jonāts pavadījis Valmierā. Leģionāra gaitās aizpērnajā sezonā basketbolists pārstāvēja Igaunijas komandu “Avis Rapla”.

Jau kopš “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pāriešanas no Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas uz Latvijas – Igaunijas apvienoto līgu, Jonāts ir bijis komandas redzes lokā kā potenciālais sastāva pastiprinājums.

Jaunnedēļ “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola komanda sāks koptreniņus, lai gatavotos jaunajai sezonai. Tad arī tiks ziņots vairāk par komandas sastāva aprisēm.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām pievienoties saldējuma ceha strādniekus “Rūjienas saldējums” komandai! Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Darboties saldētavās – saldējuma krāmēšana un palešu formēšana; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos, tai skaitā aukstumā; Spēju strādāt maiņu grafikā; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 6 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-30 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Uzņēmums SIA "ARASM", 40103214797,kas nodarbojas ar stikloto konstrukciju ražošanu un montāžu (PVC un alumīnija logi, durvis, fasādes u.t.t.), aicina darbā strādniekus montāžā Mūsu komanda paplašinās, un mēs meklējam uzticamu un zinošu logu un durvju montieri.  Darba pienākumi: PVC, alumīnija un koka logu montāža; Ārdurvju un iekšdurvju uzstādīšana; Palodžu un apžuves elementu montāža; Veco konstrukciju demontāža.  Prasības kandidātiem: Pieredze logu un durvju montāžā (vismaz 1 gads); Precizitāte un atbildības sajūta pret paveikto darbu; Spēja strādāt komandā un patstāvīgi; B kategorijas vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.  Mēs piedāvājam: Atalgojumu: no 2000 EUR (bruto) gala summa ir atkarīga no paveiktā darba apjoma un kvalitātes; Stabilu darba apjomu visa gada garumā; Visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus; Draudzīgu darba vidi. Kontaktinformācija: valerija@arasm.lv +371 20758135 Profesija: MONTĒTĀJS (ROKU DARBA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-31 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Valērija Streļčeņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri