Valmieras Ziņas

Svētdien rietumu un centrālajos rajonos gaidāmi nokrišņi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Nakts uz svētdienu, 3.decembri, paies bez ievērojamiem nokrišņiem, bet no rīta, sākot ar jūras piekrasti, Latvijas rietumu un centrālajos rajonos gaidāmi nokrišņi lietus un slapja sniega veidā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sagatavotā informācija.

Pūtīs mēreni stiprs dienvidrietumu vējš naktī piekrastē, dienā vietām brāzmās no 15 līdz 19 metriem sekundē, dienā jūras piekrastē brāzmas var sasniegt ātrumu līdz 20 metriem sekundē.

Temperatūra naktī būs no -3 līdz +4 grādiem, dienā no 0 līdz +6 grādiem.

Autoceļi svētdien būs slideni, brīdina meteorologi.

Rīgā diena paies lielākoties bez nokrišņiem, taču vakarā gaidāms slapjš sniegs. Gaisa temperatūra naktī būs no 0 līdz -1 grādam, savukārt dienā no 0 līdz +2 grādiem.

Galvaspilsētā gaidāms dienvidrietumu un dienvidu vējš, kas dienā pūtīs ar ātrumu no 7 līdz 13 metriem sekundē.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā remontstrādnieku (0,5 darba likmi (20 stundas nedēļā)) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Palejas iela 5, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt slēdzeņu nomaiņu, iekārtu un mēbeļu remontu, krāsošanu, kosmētiskos remontdarbus; • veikt aukstā un karstā ūdensvada, kanalizācijas sistēmas ekspluatāciju un remontu; • informēt darba devēju par konstatētajiem bojājumiem; un ja Tev ir: • profesionālā vidējā izglītība inženierzinātnēs vai būvniecības jomā; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme analizēt situāciju un rīcības sekas, atrast piemērotāko risinājumu; komunikācijas un sadarbības prasmes; prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; mēs piedāvājam: • atalgojumu 390 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu abelite@valmiera.edu.lv ar norādi “Remontstrādnieka vakancei” līdz 2026.gada 30.aprīlim, plkst.17:00. Tālrunis informācijai: 64222645 vai 26666304. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Palejas iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: abelite@valmiera.edu.lv 64222645

Mūsu partneri