Lasīšanas laiks: < 1 min
Vidzemes slimnīcā laika posmā no 15. līdz 21. jūnijam pasaulē nākuši 17 mazuļi – 7 meitenītes un 10 puisīši, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.
No visiem jaundzimušajiem pieci bērniņi ir valmierieši un viens bērniņš no Mazsalacas. Viens bērniņš no Ēveles pagasta, viens no Jeru, viens no Kocēnu un viens bērniņš no Matīšu pagasta.
































































