Valmieras Ziņas

“Rubenes” florbolistes atgriežas Latvijas čempionāta kopvērtējuma vadībā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas čempiones Kocēnu “Rubene” sestdien “Elvi Florbola līgas” sieviešu turnīra spēlē izbraukumā ar 11:5 (6:2, 2:1, 3:2) uzvarēja “Ķekavas Bulldogs”, atgriežoties kopvērtējuma galvgalī.

Kocēnu komandas sastāvā ar trim vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Laura Gaugere, kamēr divus vārtus un divas piespēles pievienoja Liene Adamane. Savukārt pretiniecēm ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Linda Dadajeva un Anna Ankudinova.

Lai arī vēl pirmajā trešdaļā Ķekavas komandai divas reizes izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tai tā arī reāli neizdevās iesaistīties cīņā par uzvaru, jo trešajā periodā “Rubenes” pārsvars sasniedza pat astoņus vārtus.

Citā sestdienas mačā zaudējumu piedzīvojusi “Ķekava”, kas viesos Tartu ar 3:5 (0:1, 2:2, 1:2) piekāpās Igaunijas izlasei.

Otrajā periodā mājiniecēm bija izdevies izvirzīties vadībā ar 3:0, tomēr līdz pārtraukumam Nensija Šimkūna un Laura Skujevska samazināja rezultātu līdz minimumam. Noslēdzošo 20 minūšu sākumā igaunietes atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet, lai arī Justīne Marta Upeniece 52.minūtē vēlreiz pietuvināja “Ķekavu” līdz minimumam, viešņām atspēlēties neizdevās.

Kopvērtējuma vadībā ar 27 punktiem 11 spēlēs izvirzījusies “Rubene”, no kuras divus punktus atpaliek vicečempione Rīgas NND. Tikmēr 17 punkti septiņās spēlēs ir Igaunijas izlasei, kam ar 12 punktiem deviņos mačos seko “Ķekavas Bulldogs”. “Ķekavai” tikmēr ir deviņi punkti 11 spēlēs, bet Cēsu “Lekrings” joprojām ir tukšā.

Šosezon Latvijas sieviešu virslīgā sacenšas sešas komandas. Igaunietes turnīrā, kas paralēli gatavojās arī pasaules čempionātam, piedalīsies tikai regulārajā turnīrā.

Decembrī notikušajā pasaules čempionātā Latvija bija sestā, bet Igaunija savā debijas reizē ierindojās 11.vietā.

Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, beigusi pastāvēt komanda “Rīgas Lauvas”.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva “Rubene”, kas finālā ar 4:2 pārspēja NND, bet “Ķekava” otro gadu pēc kārtas ieguva bronzu.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Projektēšanas birojs SIA Projekti LL aicina savā komandā BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie pienākumi: Nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti. Dažāda veida lietvedības dokumentu sagatavošana un noformēšana. Biroja ikdienas darba organizēšana un nepieciešamā aprīkojuma nodrošināšana. Atbalsts komandai projektu un klientu jautājumos. Prasības: Pieredze biroja administratores/-a vai lietveža/-es amatā. Labas organizatoriskās prasmes, precizitāte, spēja risināt vairākus uzdevumus vienlaikus. Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes. Ļoti labas datorprasmes, it īpaši ar Microsoft word, excel. Mēs piedāvājam: Komfortablus darba apstākļus labiekārtotā birojā Valmierā. Draudzīgu, atsaucīgu, profesionālu komandu. Iespēju profesionāli attīstīties un pilnveidoties. Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@projektill.lv Mēs izskatīsim visus pieteikumus, taču sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes intervijām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-20 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@projektill.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri