Valmieras Ziņas

“Riga” atkal neizdodas pārspēt “Valmiera Glass”/ViA futbolistus

Lasīšanas laiks: 3 min

Čempione “Riga” ceturtdien, 4.jūlijā, “Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā nerealizēja 11 metru soda sitienu un savā laukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (ViA) komandu.

Līdz ar to šosezon “Riga” futbolisti valmieriešus tā arī vēl nav spējuši uzvarēt, jo iepriekšējās divās cīņās uzvaras guva Vidzemes klubs.

Šajā mačā liels pārsvars piederēja Rīgas komandai, tomēr tai bija tikai pāris vārtu gūšanas iespējas. Vairākkārt teicami vārtos darbojās “Valmiera Glass”/ViA vārtsargs Vladislavs Lazarevs. Savukārt mača 66.minūtē lieliska iespēja atklāt rezultātu bija rīdzinieku leģionāram Felipem Brisolam, kurš veica ārpus soda laukuma robežas, tomēr Valmieras komandu no vārtu zaudējuma glāba Lazarevs.

“Riga” komandai nebija daudz iespēju gūt vārtus, tomēr izcilākā pienāca 84.minūtē, kad pēc Ofosa Apijas pārkāpuma soda laukumā uz valmieriešu vārtiem tika nozīmēta “pendele”. Tiesa, Brisolas sitienu lieliski atvairīja Lazarevs, atkal glābjot komandu no vārtu zaudējuma. Pēdējās minūtēs rīdzinieki radīja lielu spiedienu uz valmieriešu vārtiem, bet vārtus viņiem tā arī neizdevās gūt.

Pašās pēdējās sekundēs Apija atkal paklupināja pretinieku soda laukumā, tomēr tiesnesis šoreiz 11 metru soda sitienu nepiešķīra.

Abas vienības līdz šim tikušās jau divas reizes, kad pārsteidzošā kārtā uzvaras izcīnījusi vienīgi Valmieras komanda. Pirmais duelis starp klubiem notika marta beigās, kad mājinieki “Riga” ar 0:1 atzina viesu pārākumu. Savukārt pusotru mēnesi vēlāk valmierieši mājās ar šādu pašu rezultātu guva otro uzvaru pār turnīra līderi.

“Riga” futbolisti pirms šī mača pēdējās piecās spēlēs bija guvuši četrus panākumus un cietuši tikai vienu zaudējumu. Tikmēr valmierieši tikpat ilgā laika nogrieznī bija tikuši tikai pie vienas uzvaras, kas gūta jūnija vidū.

Šīs kārtas izspēle turpināsies piektdien, kad “Liepāja” uzņems Jūrmalas “Spartaku”, bet sestdien “Ventspils” spēkosies ar “Metta” futbolistiem, kamēr RFS sacentīsies ar “Jelgavu”. Šo kārtu izlaiž “Daugavpili”.

Ar 38 punktiem 19 spēlēs kopvērtējuma vadībā ir “Riga” komanda, kurai ar 31 punktu 18 mačos seko RFS. Trešā ar 29 punktiem ir Jūrmalas “Spartaks” vienība, bet tālāk ar 26 punktiem ir “Valmiera Glass”/ViA. Piekto vietu ar 24 punktiem ieņem “Ventspils”, bet “Liepājai”, aizvadot par vienu spēli mazāk, ir 23 punkti. Septītā ar 21 punktu ir “Daugavpils”, bet turnīra tabulā ar 19 punktiem “Jelgava” ir astotā, kamēr “Metta” izcīnījusi 17 punktus un atrodas pēdējā pozīcijā.

Kā zināms, šajā sezonā virslīgā startē deviņas komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, līdz ar to viena vienība izlaiž konkrēto kārtu. Plānojams, ka nākamajā sezonā virslīgā startēs desmit vienības.

Sezona noslēgsies 9.novembrī.

Sākot ar šo sezonu, par turnīra ģenerālsponsoru kļuvis uzņēmumu grupa “Optibet”. Jaunais sadarbības līgums starp biedrību “Latvijas Futbola virslīga” un “Optibet Sporta bārs” noslēgts uz turpmāko divu sezonu periodu. Tāpat turnīram ir jauna vizuālā identitāte.

Pirms iepriekšējās sezonas turnīra rīkotāji noslēdza 2+1 gadu sadarbību ar “Best4Sport TV” kanālu, kas tādējādi pārraida virslīgas mačus. Šajā sezonā futbola virslīgas spēles atgriezušās arī kanālā “Sportacentrs.com TV” un Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV 7).

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi kluba vēsturē par čempioni kļuva “Riga” komanda, aiz sevis atstājot “Ventspils” vienību, bet trešā bija RFS.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Steidzami meklējam viesmīli Galvenie darba pienākumi: Laipna un profesionāla klientu apkalpošana kafejnīcā Ēdienu un dzērienu izsniegšana, porciju veidošana un noformēšana Darbs ar kases aparātu un bezskaidras naudas norēķiniem Pasūtījumu pieņemšana un precīza to izpilde Tīrības un kārtības uzturēšana bufetes zonā, zālē un darba vietā Preču papildināšana vitrīnās un ledusskapjos Citu ikdienas darbu veikšana pēc nepieciešamības (trauku sakārtošana, darba vietas sagatavošana u. c. ) Ko mēs sagaidām no Tevis: Pieredzi klientu apkalpošanā vai ēdināšanas nozarē (obligāta) Spēju laipni un skaidri komunicēt ar cilvēkiem Pieredzi darbā ar kases aparātu vai gatavību to apgūt Atbildības sajūtu, precizitāti un godprātīgu attieksmi pret darbu Spēju strādāt dinamiskā vidē un komandā Pozitīvu attieksmi un vēlmi mācīties (Vēlams) sanitāro grāmatiņu vai gatavību veikt veselības pārbaudi Mēs piedāvājam: Stabilu darbu mājīgā un draudzīgā kolektīvā Elastīgu darba grafiku Godīgu un savlaicīgu atalgojumu Apmācību un atbalstu darba uzsākšanas laikā Darba vidi, kur tiek novērtēta attieksme un ieguldītais darbs Pieteikties: E-pasts: kafe@marebi.lv  Tālrunis kontaktinformācijai: 27727967 Profesija: VIESMĪLIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 12A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-30 Darba sākšanas datums: 2026-04-17 Kontaktpersona: Renārs Stanka Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Steidzami meklējam pavāru Galvenie darba pienākumi: Latvisku ēdienu pagatavošana Aukstais un siltais ēdiens Pasūtījumu pieņemšana un precīza to izpilde Tīrības un kārtības uzturēšana darba vietā Citu ikdienas darbu veikšana pēc nepieciešamības (trauku sakārtošana, darba vietas sagatavošana u. c. ) Ko mēs sagaidām no Tevis: Pieredzi darbam virtuvē kā pavāram (obligāta) Spēju laipni un skaidri komunicēt ar cilvēkiem Atbildības sajūtu, precizitāti un godprātīgu attieksmi pret darbu Spēju strādāt dinamiskā vidē un komandā Pozitīvu attieksmi un vēlmi mācīties (Vēlams) sanitāro grāmatiņu vai gatavību veikt veselības pārbaudi Mēs piedāvājam: Stabilu darbu mājīgā un draudzīgā kolektīvā Elastīgu darba grafiku Godīgu un savlaicīgu atalgojumu Apmācību un atbalstu darba uzsākšanas laikā Darba vidi, kur tiek novērtēta attieksme un ieguldītais darbs Pieteikties: Kafe@marebi.lvKontakttālrunis: 27727967 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 12A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-30 Darba sākšanas datums: 2026-04-17 Kontaktpersona: Renārs Stanka Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) aicina darbā kultūras projektu vadītāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: ● plānot, organizēt un veidot izglītojošus, kultūras un atpūtas pasākumus, izstādes, koncertus u.c. pasākumus; ● plānot un organizēt amatnieku un mājražotāju tirdziņus Valmierā un Kocēnos; ● izstrādāt ar kultūras jomu saistītus radošos projektus; ● analizēt sabiedrības intereses un vajadzības kultūras jomā; ● administrēt viesmākslinieku koncertu un pasākumu norisi; ● plānot kultūras pasākumu izdevumu tāmes, sagatavot informāciju un atskaites par kultūras pasākumiem un norisēm; un ja Tev ir: ● otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība kultūras, radošo industriju vai ar to saistītā jomā; ● iepriekšēja darba pieredze kultūras, radošo industriju jomā (tiks uzskatīta par priekšrocību); ● valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; ● kompetences: vēlme radoši strādāt un pašiniciatīva; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: ● pamatalgu pārbaudes laikā 1258 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1310 EUR pirms nodokļu nomaksas; ● iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; ● darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; ● drošu un sakārtotu darba vidi; ● darbu atsaucīgu kolēģu komandā. CV, pieteikuma vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt Valmieras Kultūras centrā (adrese: Rīgas iela 10, Valmiera, Valmieras novads) vai nosūtīt uz e-pastu kultura@valmierasnovads.lv ar norādi "Kultūras projektu vadītāja/-as amatam" līdz 2026. gada 27. aprīlim. Tālrunis papildu informācijai: 64207201. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Kultūras projektu VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-27 Kontaktpersona: kultura@valmierasnovads.lv 64207201

Mūsu partneri