Valmieras Ziņas

“Prāta Vētras” koncerttūres biļešu tirdzniecība tehnisku iemeslu dēļ joprojām ir ierobežota

Lasīšanas laiks: < 1 min

“Prāta Vētras” koncerttūres biļešu tirdzniecība tehnisku iemeslu dēļ šobrīd ir ierobežota, liecina grupas oficiālajā mājas lapā ievietotā informācija.

“”eKase” servera tehniskais nodrošinātājs “Skynet” vēl joprojām cenšas atrisināt radušās tehniskās problēmas. Ļoti ceram, tas izdosies pavisam drīz. Biļetes par 21 eiro būs pieejamas līdz 14.februārim,” publicēts grupas “Prāta vētra” mājas lapā. 

Portāls “Valmieras Ziņas” pārliecinājās, ka šodien, 11.februārī, “eKase” mājas lapa vēl joprojām nedarbojas. Ieejot tajā, parādās uzraksts “Atvainojamies, pārslogots serveris! Pēc brīža mēģini atvērt lapu vēlreiz!”

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka vakar, 10.februārī, pusdienas laikā biļetes uz “Prāta vētras” koncertu Valmierā varēja iegādāties bez rindas Valmieras kultūras centra kasē, taču dienas gaitā visas akcijas biļetes par 21 eiro tika izpārdotas.

“Interese par biļetēm ir ļoti liela. Daudzi cilvēki nāk uz kultūras centru vai arī interesējas pa telefonu, kad būs pieejamas akcijas biļetes.  Par fanu zonas biļetēm interese ir mazāka,” informēja Valmieras kultūras centra direktors Toms Upners, “pašlaik ir iespējams iegādāties tikai biļetes par 30 eiro fanu zonā. Biļetes par 21 eiro būs atkal pieejamas iespējams trešdienas vakarā  vai no rīta, 12.februārī.”

 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

 AICINĀM AUTOMAŠĪNU REZERVES DAĻU PĀRDEVĒJU VALMIERĀ Pienākumi: - Organizēt auto rezerves daļu pārdošanu, pasūtīšanu un piegādes realizēšanu. - Pārzināt auto rezerves daļu preču katalogus. - Konsultēt un izskaidrot pircējam preces labās īpašības un kvalitāti, palīdzēt izvēlēties atbilstošās preces. - Pieņemt preču pasūtījumus no klientiem. - Orientēties uzņēmuma piedāvātajā preču klāstā. - Komplektēt un saiņot preces, izsniegt tās un noformēt dokumentāciju. - Izvietot preces klientu apkalpošanas zālē un noliktavā. Mēs sagaidām: - Labas tehniskās zināšanas par automašīnu uzbūvi; - Vēlme un spēja pastāvīgi papildināt zināšanas un prasmes; - Ļoti labas komunikācijas prasmes; - Izcilas latviešu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas; - Precizitāte, augsta atbildības sajūta; - Labas datorprasmes. Piedāvājam: - Darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā; - Karjeras izaugsmes iespējas; - Pievilcīgu atalgojuma un finansiālās motivācijas sistēmu, kas ir balstīta uz darba rezultātiem – no 1200 līdz 2000 EUR (bruto); - Stabilitāti un sociālās garantijas; - Īpašas atlaides auto rezerves daļām. Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu - darba interviju. Iesniegtos personas datus izmantosim, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. CV saglabāsim uzņēmuma datu bāzē ne ilgāk kā sešus mēnešus vai līdz atlases procesa beigām. Datu pārzinis: SIA Ad Baltic, Reģ. Nr. 40003343254 Profesija: KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-09 Darba sākšanas datums: 2026-04-13 Kontaktpersona: Māra Jansone Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri