Valmieras Ziņas

Pēc 44 gadiem Rūjienas baznīcas torņa smailē atgriežas gailis (1)

Piektdien, 18.maijā, pēc 44 gadiem Rūjienas Sv. Bērtuļa baznīcas torņa smailē atgriezās gailis, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja biedrības “Rūvenietis” priekšsēdētāja un Baznīcas torņa komitejas līdzdalībniece Līga Siliņa.

“Jau 2017. gada nogalē mūsu baznīca no jauna ieguva senās aprises. Pēc 43 gadiem nebūtībā, pret debesīm atkal stalti slejas tornis. 1974.gada 10.aprīļa ugunsgrēkā izdzīvoja torņa gailis. Pagājušā gada augusta beigās tas devās uz Rīgu, lai prasmīgu amatnieku rokās tiktu restaurēts un apzeltīts. No jauna vajadzēja izgatavot un apzeltīt lodi, no jauna gatavoja arī zibens novedēju. 17.maijā gailis un lode visā spožumā ieradās Rūjienā. Šodien, 18.maijā, torņa cēlāji – būvfirmas “Ekers” puiši, Ulda Boša vadībā, Intam Roķim piepalīdzot, torņa galā uzcēla gaili, lodi un zibens novedēju. Gaili un lodi iesvētīja mūsu draudzes mācītājs Māris Sarma. Lodē ievietojām vēstījumu nākošajām paaudzēm – stāstu par baznīcas likteni, tās atjaunošanas gaitu, torņa ziedotāju sarakstu, fotogrāfijas, naudiņu, šodienas laikrakstu “Liesma” un Lūgšanu Dievam. Paldies visiem, visiem, kuri  palīdzēja beidzot  īstenot rūjieniešu sapni!” sacīja Līga Siliņa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Gunārs Goba - 22.05.2018 Atbildēt

    Apsveicu rūjieniešus ar Zelta Gaiļa ierašanos.. Mēs no LVA 17.05.2018. bijām Rūjienas vsk.un KN sakarā ar ,,Karoga svētkiem”..Viss bija perfekti organizēts un deva patiesu baudu visiem dalībniekiem.. Jā, arī Rūjienas saldējums bija kolosāls un novadpētniecības muzeja gides stāstījums tāpat! Paldies, un lai jums ar japāņiem sokas vēl labāk!

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri