Valmieras Ziņas

Otrdien visā valsts teritorijā gaidāmi nokrišņi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien bieza mākoņu sega pilnībā aizklās debesis un visā valsts teritorijā gaidāmi nokrišņi – sniegs, slapjš sniegs, vietām iespējams arī sasalstošs lietus – atkala, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Naktī Latviju no dienvidiem sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ laiks būs apmācies un no nakts vidus daudzviet snigs. Vietām sniega segas biezums palielināsies pat par trīs centimetriem, ceļi būs slideni. Pūtīs lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs -4 līdz -8 grādu robežās, Kurzemē tā nepārsniegs -2 līdz -4 grādus.

Otrdien nokrišņu dēļ atsevišķos posmos uz ceļiem var veidoties apledojums. Turpinās pūst lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un maksimālā gaisa temperatūra gaidāma +2 līdz -3 grādi.

Rīgā naktī debesis būs apmākušas, agri no rīta sāks snigt. Brauktuves un ietves būs slidenas. Pūtīs lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un minimālā gaisa temperatūra būs -3 līdz -5 grādu robežās.

Galvaspilsētā otrdien būs apmācies laiks, palaikam snigs, iespējams arī sasalstošs lietus, atkala, tāpēc uz ceļiem un ietvēm var izveidoties apledojums. Pūtīs lēns dienvidaustrumu, dienvidu vējš, un termometra stabiņš pieturēsies pie 0 līdz -2 grādu atzīmes.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri