Valmieras Ziņas

Otrdien Latvijā gaidāmas intensīvas lietusgāzes, krusa un stiprs vējš (2)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien Latvijā gaidāmas intensīvas lietusgāzes, pērkona negaiss un krusa, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Šonakt Latvijas rietumu un centrālajos rajonos gaidāms intensīvs lietus un gaisa temperatūra būs plus 15, plus 20 grādi. Vietām Kurzemē gaisa temperatūra noslīdēs līdz plus 13, plus 15 grādiem.

Savukārt rīt, 30.jūnijā gaidāmas lietusgāzes, priekšpusdienā vietām stiprs pērkona negaiss un krusa. Dienā pūtīs dienvidrietumu, dienvidu vējš, kurš pieņemsies brāzmās no 15 līdz 17 metriem sekundē, bet piekrastes rajonos pat līdz 20 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra būs plus 18, plus 22 grādi.

    ruta… - 29.06.2020

    ….Valmierā,kā nelīst,tā nelīst….ar ko mēs esam ,,nogrēkojušies,,!!! Kur tik paklausies,visur lijis!!! To televīzijas torni vajadzētu ,,pārbīdīt,,,prom no Valmieras!!!🎈🎈🎈

      Kristīne - 30.06.2020

      Nu vai ir jau gana lijis? :D :D :D

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā radošu pavāru mūsu ēdnīcā! Vai Tev patīk radīt no vienkāršiem produktiem gardus ēdienus? Vai esi meklējis vietu, kur Tava kulinārā izdoma tiek novērtēta? Tad mums ir ko piedāvāt! Mēs, “GATVE” – mājīga ēdināšanas vieta Kocēnos – meklē radošu un aizrautīgu pavāru. 🧑‍🍳 Tev uzticēsim: • Gatavot siltas pusdienas un citus ēdienus pēc ēdienkartes • Piedāvāt jaunas idejas ēdienkartes uzlabošanai • Nodrošināt ēdiena kvalitāti un estētisku pasniegšanu • Ievērot higiēnas un drošības prasības virtuvē • Darboties komandā un palīdzēt radīt pozitīvu noskaņu darba vietā ✅ Mēs sagaidām: • Pieredzi pavāra darbā (vēlams ēdnīcā vai līdzīgā vietā) • Mīlestību pret ēdienu un radošu pieeju gatavošanai • Spēju strādāt organizēti un atbildīgi • Gatavību eksperimentēt, bet arī sekot plānam 🎁 Piedāvājam: • Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā • Iespēju piedalīties ēdienkartes veidošanā • Apmaksātas pusdienas • Darba algu no 7 EUR (bruto) stundā + piemaksas no apgrozījuma 📩 Sūti savu pieteikumu uz e-pasta adresi: viduspartneri@inbox.lv vai zvani uz tel nr. 29168814 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai zvanīt uz mob.t. 29168814 veikala vadītājai. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri