Valmieras Ziņas

Nedēļas nogale 8. marta svinībās

Lasīšanas laiks: 2 min

Drīz klāt būs tā diena, kad ar ziediem un labiem novēlējumiem varēsim sveikt daiļā dzimuma pārstāves Starptautiskajā Sieviešu dienā. Bet kā šo dienu pavadīt pēc tam, kad apsveikumi saņemti, klāt ir vakars un negribas to pavadīt mājās?

Valmierā kā vienmēr ir padomāts par izklaidi atbilstoši vecumam un interesēm, protams, īpašu uzmanību pievēršot daiļā dzimuma pārstāvēm.

Sieviešu dienai veltītus pasākumus būs iespēja apmeklēt jau dienu pirms tās. Piektdien 7. martā Valmieras Kultūras centrā savu koncertu “…par sievieti” sniegs Santa Zapacka un Harijs Ozols, tikmēr Valmieras pagasta kultūras namā notiks 13. Vislatvijas sarīkojumu vadītāju šovs “Dakter’s dos…” ar tam sekojošu nakts balli. Atpūtas un izklaides vietā “Klondaika” dāmām savu koncertu sniegs Ivo Grīsniņš-Grīslis.

Tiem, kuri vēlēsies 8. marta vakaru Valmierā pavadīt mierpilnā un klasiskā noskaņā, būs iespēja baudīt gan Normunda Jakušonoka un Kaspara Tīmaņa dueta “Karakums” koncertu kafejnīcā “Jauna Saule”, gan LNO tenora Guntara Ruņģa dziedājumu džeza klubā-restorānā “Parks”, kā arī atpūsties grupas “Kompromiss” pavadījumā restorānā “Agnese”.

Tos, kuri vēlēsies svinēt līdz rīta gaismai, noteikti interesēs nakts izklaides Valmieras naktsklubos un bāros. Naktsklubs “Multiklubs” sieviešu dienā piedāvā vīriešu topless, video sveicienu no BK “Valmiera” un gardus pārsteigumus kluba apmeklētājām. Bārā “Tinte” ciemosies un deju placī muzicēs DJ Ai-Va, klubā “Putniņi” sieviešu dienu būs iespējams pavadīt maģijas pilnu nakti kopā ar iluzionistu Rico, savukārt klubā “Kāre” par godu Sieviešu dienai uzstāsies Fēlikss Ķiģelis.

Portāla www.valmieraszinas.lv kolektīvs sveic visas sievietes 8. martā!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri