Valmieras Ziņas

Nedēļas nogale 8. marta svinībās

Lasīšanas laiks: 2 min

Drīz klāt būs tā diena, kad ar ziediem un labiem novēlējumiem varēsim sveikt daiļā dzimuma pārstāves Starptautiskajā Sieviešu dienā. Bet kā šo dienu pavadīt pēc tam, kad apsveikumi saņemti, klāt ir vakars un negribas to pavadīt mājās?

Valmierā kā vienmēr ir padomāts par izklaidi atbilstoši vecumam un interesēm, protams, īpašu uzmanību pievēršot daiļā dzimuma pārstāvēm.

Sieviešu dienai veltītus pasākumus būs iespēja apmeklēt jau dienu pirms tās. Piektdien 7. martā Valmieras Kultūras centrā savu koncertu “…par sievieti” sniegs Santa Zapacka un Harijs Ozols, tikmēr Valmieras pagasta kultūras namā notiks 13. Vislatvijas sarīkojumu vadītāju šovs “Dakter’s dos…” ar tam sekojošu nakts balli. Atpūtas un izklaides vietā “Klondaika” dāmām savu koncertu sniegs Ivo Grīsniņš-Grīslis.

Tiem, kuri vēlēsies 8. marta vakaru Valmierā pavadīt mierpilnā un klasiskā noskaņā, būs iespēja baudīt gan Normunda Jakušonoka un Kaspara Tīmaņa dueta “Karakums” koncertu kafejnīcā “Jauna Saule”, gan LNO tenora Guntara Ruņģa dziedājumu džeza klubā-restorānā “Parks”, kā arī atpūsties grupas “Kompromiss” pavadījumā restorānā “Agnese”.

Tos, kuri vēlēsies svinēt līdz rīta gaismai, noteikti interesēs nakts izklaides Valmieras naktsklubos un bāros. Naktsklubs “Multiklubs” sieviešu dienā piedāvā vīriešu topless, video sveicienu no BK “Valmiera” un gardus pārsteigumus kluba apmeklētājām. Bārā “Tinte” ciemosies un deju placī muzicēs DJ Ai-Va, klubā “Putniņi” sieviešu dienu būs iespējams pavadīt maģijas pilnu nakti kopā ar iluzionistu Rico, savukārt klubā “Kāre” par godu Sieviešu dienai uzstāsies Fēlikss Ķiģelis.

Portāla www.valmieraszinas.lv kolektīvs sveic visas sievietes 8. martā!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri