Valmieras Ziņas

Līdervienību cīņā pie panākuma tiek “Valmiera” un turpina uzvaru sēriju

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmiera” svētdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 19.kārtas spēlē līdervienību cīņā izrādījās pārāka, izcīnot 15.uzvaru pēc kārtas.

Valmiera” izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) izcīnīja panākumu pār “Riga”.

Jau 13.minūtē valmieriešus vadībā izvirzīja Raimonds Krollis, kuram tie bija 12. vārti šosezon.

Pirmā puslaika izskaņā “Valmierai” bija iespēja dubultot pārsvaru, taču Daisuke Jokota neprecīzi izpildīja soda sitienu.

Tomēr 57.minūtē viesu komandai izdevās panākt 2:0, šoreiz precīzam esot Jokotam.

81.minūtē “Valmieru” glāba vārtsargs Rihards Matrevics, kurš atvairīja Brīsa Tutū sitienu. 

Pirms šī mača “Riga” rindas papildināja divi “Auda” spēlētāji – Muhameds Ngoms un Tutū.

Pēc triju zaudējumu sērijas “Riga” ir izcīnījusi panākumus septiņās spēlēs pēc kārtas, pēc izlašu pārtraukuma ar 1:0 pieveicot “Tukums 2000″/”Telms” komandu un “Auda” vienību.

Vēl iespaidīgāka ir vidzemnieku sērija, kuri virslīgā uzvarējuši 14 spēlēs pēc kārtas, bet vienīgo zaudējumu piedzīvojuši pirmajā kārtā viesos pret “Riga” (1:2).

Otrā šīs sezonas spēlē savā laukumā “Valmiera” revanšējās ar 3:0.

Valmieras” uzbrukuma līderis Raimonds Krollis ar 11 gūtiem vārtiem ir otrais labākais vārtu guvējs, kamēr Kamilo Mena ar astoņiem gūtiem vārtiem ir trešais. Ceturtais šajā sarakstā ar septiņiem gūtiem vārtiem ir “Riga” spēlētājs Gabriels Ramoss, bet seši vārti ir Džozelfo Bārnsa kontā.

Viena mača diskvalifikācijas dēļ spēlē “Riga” rindās nevarēja piedalīties Vladimirs Kamešs, bet valmieriešiem – Daniels Balodis.

Pirmdien tiks aizvadītas atlikušās kārtas spēles – “Liepāja” – “Super Nova” un “Metta” – “Auda”.

Turnīra tabulas galvgalī ar 50 punktiem 19 mačos ir “Valmiera“, RFS ar 42 punktiem pakāpusies uz otro vietu, bet trešā ar 40 punktiem ir “Riga”. Aiz pirmā trijnieka atrodas “Liepāja” ar 36 punktiem, “Auda” ar 24 punktiem 17 cīņās un “Daugavpils” ar 24 punktiem 18 dueļos. 14 punkti 18 cīņās ir “Tukums 2000″/”Telms” komandai, 13 punkti ir “Metta”, 11 punktus 17 spēlēs sakrājis “Spartaks”, kamēr pieci punkti ir “Super Nova” vienībai.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās “Valmiera“, bet bronzas godalgas izcīnīja “Liepāja”. Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība “Riga” ieņēma ceturto vietu.

“Optibet” Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma “Auda”, “Tukums 2000″/TSS un “Super Nova” komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.

SIA BALTMA ir uzticams precīzās apstrādes partneris, kas specializējas CNC garenvirpošanā, virpošanā, frēzēšanā un mehānisko mezglu montāžā. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Aicinām CNC garenvirpošanas iekārtu operatoru/-i-iestatītāju Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu; Atbildību un precizitāti; Spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Tavi pienākumi:  Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas; Nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? darbs stabilā uz izaugsmi orientētā uzņēmumā; stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika); darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa); sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu; apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins); labus darba apstākļus; darbu ar jaunākajām CNC iekārtām; regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas; pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv ar norādi CNC operatora vakance Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri