Valmieras Ziņas

Iedvesmojot nākamo paaudzi psihiatrijas jomā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 4. aprīlī Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca (turpmāk – Slimnīca)  iesaistījās ar savu dalību biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement-Young Enterprise Latvija” rīkotajā Ēnu dienā 2024. Kopumā Slimnīcas speciālistiem ik uz soļa sekoja 9 ēnas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Slimnīca piedāvāja iespēju skolēniem “ēnot” medicīnas speciālistus tādās profesijās kā psihiatrs, ergoterapeits, fizioterapeits, vizuāli plastiskās mākslas terapeits, novērojot un piedaloties dažādās procedūrās un darbībās. Tas sniedza jauniešiem iespēju iegūt pieredzi un izprast, kāda ir psihiatrijas darba realitāte.

Slimnīcā Ēnu dienas ietvaros ieradās skolēni no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Kocēnu pamatskolas, Olaines 1. vidusskolas, Valmieras 5. vidusskolas,   Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.

Savā darbā ļāva ielūkoties ārsti – psihiatrs – narkologs dr. R. Logins, bērnu psihiatre dr. L. Boļšakova, ergoterapeites Zane Golovanova un Jekaterina Leite, fizioterapeiti Alise Janševska, Nadežda Mieze, Vladimirs Ļepjaks, Zanda Amoliņa un vizuāli plastiskās mākslas terapeite Elza Strazdiņa. Paldies Slimnīcas speciālistiem, kas deva iespēju skolēniem ielūkoties to ikdienas darbībā, paplašinot redzesloku nākotnes profesijas izvēlē.

Mums ir patīkami redzēt ik gadu jauniešu interesi par psihiatrijas nozari un esam pateicīgi visiem, kas piedalījās un atbalstīja šo pasākumu. Ceram, ka Ēnu dienas 2024 pasākums Slimnīcā jauniešiem palīdzēs izvēlēties studijas medicīnas jomā, nodrošinot spilgtu un cerīgu nākotni šai nozarei.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus! Pieredze pārdošanā būs Tavs trumpis! Tu labprāt komunicē, nebaidies pieklauvēt un uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv  Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri