Valmieras Ziņas

Iedvesmojot nākamo paaudzi psihiatrijas jomā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 4. aprīlī Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca (turpmāk – Slimnīca)  iesaistījās ar savu dalību biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement-Young Enterprise Latvija” rīkotajā Ēnu dienā 2024. Kopumā Slimnīcas speciālistiem ik uz soļa sekoja 9 ēnas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Slimnīca piedāvāja iespēju skolēniem “ēnot” medicīnas speciālistus tādās profesijās kā psihiatrs, ergoterapeits, fizioterapeits, vizuāli plastiskās mākslas terapeits, novērojot un piedaloties dažādās procedūrās un darbībās. Tas sniedza jauniešiem iespēju iegūt pieredzi un izprast, kāda ir psihiatrijas darba realitāte.

Slimnīcā Ēnu dienas ietvaros ieradās skolēni no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Kocēnu pamatskolas, Olaines 1. vidusskolas, Valmieras 5. vidusskolas,   Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.

Savā darbā ļāva ielūkoties ārsti – psihiatrs – narkologs dr. R. Logins, bērnu psihiatre dr. L. Boļšakova, ergoterapeites Zane Golovanova un Jekaterina Leite, fizioterapeiti Alise Janševska, Nadežda Mieze, Vladimirs Ļepjaks, Zanda Amoliņa un vizuāli plastiskās mākslas terapeite Elza Strazdiņa. Paldies Slimnīcas speciālistiem, kas deva iespēju skolēniem ielūkoties to ikdienas darbībā, paplašinot redzesloku nākotnes profesijas izvēlē.

Mums ir patīkami redzēt ik gadu jauniešu interesi par psihiatrijas nozari un esam pateicīgi visiem, kas piedalījās un atbalstīja šo pasākumu. Ceram, ka Ēnu dienas 2024 pasākums Slimnīcā jauniešiem palīdzēs izvēlēties studijas medicīnas jomā, nodrošinot spilgtu un cerīgu nākotni šai nozarei.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri