Valmieras Ziņas

Foto: Valmieras motosezonas atklāšanas pasākums “Moto pavasaris 2018” (+VIDEO)

Sestdien, 12 maijā, Valmieras skeitparkā tika atklāta moto sezona ar pasākumu “Moto pavasaris 2018”.

Pasākumā piedalījās moto entuziasti no visas Latvijas, kā arī bija dalībnieki no Lietuvas un Igaunijas. To skaitā bija biedri no moto klubiem – FF Riders, kuri bija organizatori, Iron X, Stuntfighters, Vēja brāļu ordenis, Chopper, Dzelzs Ērglis u.c.

Daudziem mērķis piedalīties bija skaistās dienas izmantošana un iespēja apvienot vizināšanos ar kādu pasākumu. Protams, pats vienojošākais ir viņu hobijs – braukšana ar motociklu.

Grupas “Kantoris 04” solists un kluba “FF Riders” biedrs Harijs Joniškāns stāsta: “Manā uztverē tā “moča” braukšana ir relaksācija. Cits pie jūras brauc, cits pie dabas skatās ugunī, cits ar pozitīviem cilvēkiem komunicē. Visi saka, ka “mocis” ir brīvības sajūta. Ar mašīnu visur var aizbraukt, bet ar “moci” brīvības sajūta ir daudz izteiktāka”.

Kaut arī motocikla vadīšana ir sarežģītāka, tas nevienu neattur izbaudīt braucienu. Kā stāsta Viktors no moto kluba “Savējie”: “Īstenībā nekādas relaksācijas jau nav. Tas ir grūtāk nekā braukt ar automašīnu. Bet braukšanas sajūta ir pavisam savādāka. Nevienā kabrioletā jūs nesajutīsiet to, ko braucot ar “moci””.

Motociklu pūlis piesaista katru šī braucamrīka entuziastu. Vērotājus sajūsmina arī parādes brauciens, jo reti kad var redzēt tik daudz motociklistu vienuviet.

Galvenais notikums bija parādes brauciens caur Valmieru. Pēc tā gan dalībnieki, gan apmeklētāji varēja piedalīties dažādās atrakcijās – šaušanā, riepu turēšanā un ripināšanā, un arī spēka pārbaudījumā – roku laušanās. Tika griezts laimes rats, kura galvenā balva bija ceļojums ar gaisa balonu. Pasākuma laikā uzstājās iesildošās grupas ”Atestāts” un “Veseris”, un rokgrupa “Jānis Bukums”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Darbs Valmierā, Voldemāra Baloža ielā 11 - elektroinstrumentu tirdzniecība Makita. Ja jums patīk pārdot, meklējat jaunus izaicinājumus, klienti ir svarīgi jums, un, ja jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem - šis darbs ir domāts jums. Kā elektroinstrumentu Makita Tirdzniecības aģents būsiet atbildīgs par: - apgrozījuma mērķa sasniegšanu; - darbu ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Prasības kandidātiem: - interese par elektroinstrumentiem; - dinamiska un izlēmīga lēmumu pieņemšana;  - fokuss uz mērķa sasniegšanu; - komunikācijas un organizatoriskas iemaņas; - datorprasme. Uzņēmums piedāvā:  - strādāt jaunā un dinamiskā komandā; - stabilu ilgtermiņa darbu; - labus darba apstākļus; - konkurētspējīgu atalgojumu; - sociālās garantijas. Jūs varat būt daļa no mūsu komandas un palīdzēt mums attīstīties. Izaugsmes iespējas. Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV uz e-pastu info@tespars.lv ! Tālrunis informācijai: 29147247. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju. Profesija: TIRDZNIECĪBAS AĢENTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-25 Darba sākšanas datums: 2019-08-16 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri