Valmieras Ziņas

Foto: Valmieras motosezonas atklāšanas pasākums “Moto pavasaris 2018” (+VIDEO)

Sestdien, 12 maijā, Valmieras skeitparkā tika atklāta moto sezona ar pasākumu “Moto pavasaris 2018”.

Pasākumā piedalījās moto entuziasti no visas Latvijas, kā arī bija dalībnieki no Lietuvas un Igaunijas. To skaitā bija biedri no moto klubiem – FF Riders, kuri bija organizatori, Iron X, Stuntfighters, Vēja brāļu ordenis, Chopper, Dzelzs Ērglis u.c.

Daudziem mērķis piedalīties bija skaistās dienas izmantošana un iespēja apvienot vizināšanos ar kādu pasākumu. Protams, pats vienojošākais ir viņu hobijs – braukšana ar motociklu.

Grupas “Kantoris 04” solists un kluba “FF Riders” biedrs Harijs Joniškāns stāsta: “Manā uztverē tā “moča” braukšana ir relaksācija. Cits pie jūras brauc, cits pie dabas skatās ugunī, cits ar pozitīviem cilvēkiem komunicē. Visi saka, ka “mocis” ir brīvības sajūta. Ar mašīnu visur var aizbraukt, bet ar “moci” brīvības sajūta ir daudz izteiktāka”.

Kaut arī motocikla vadīšana ir sarežģītāka, tas nevienu neattur izbaudīt braucienu. Kā stāsta Viktors no moto kluba “Savējie”: “Īstenībā nekādas relaksācijas jau nav. Tas ir grūtāk nekā braukt ar automašīnu. Bet braukšanas sajūta ir pavisam savādāka. Nevienā kabrioletā jūs nesajutīsiet to, ko braucot ar “moci””.

Motociklu pūlis piesaista katru šī braucamrīka entuziastu. Vērotājus sajūsmina arī parādes brauciens, jo reti kad var redzēt tik daudz motociklistu vienuviet.

Galvenais notikums bija parādes brauciens caur Valmieru. Pēc tā gan dalībnieki, gan apmeklētāji varēja piedalīties dažādās atrakcijās – šaušanā, riepu turēšanā un ripināšanā, un arī spēka pārbaudījumā – roku laušanās. Tika griezts laimes rats, kura galvenā balva bija ceļojums ar gaisa balonu. Pasākuma laikā uzstājās iesildošās grupas ”Atestāts” un “Veseris”, un rokgrupa “Jānis Bukums”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri