Valmieras Ziņas

FOTO: Jāņparks Jauno gadu sagaida “krāšņā rotā” (10)

Gatavojoties Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanai, Valmieras centrs ik gadu ietērpjas svētku rotā. Arī Vecpuišu parka koki ieguvuši krāšņus rotājumus. Taču vecākais Valmieras parks – Jāņparks – Jauno gadu sagaida skumjā izskatā. 

Lai gan pašvaldība pirms svētkiem aicināja iedzīvotājus sakopt pilsētu, taču savu īpašumu tā ir piemirsusi. Kā redzams fotogrāfijās, parkā vēl nav savāktas rudens lapas, tādēļ par tādām greznībām kā koku dekorēšana un izgaismošana pat nav runas.  Savu ieguldījumu parka “izdaiļošanā” snieguši arī apmeklētāji, kuri šeit labprāt uzturas, lai baudītu grādīgos dzērienus.

Valmierā ir uzsākta diskusija par atteikšanos no gadumijas uguņošanas. Ja iedzīvotāji aptaujā atbalstīs šo ideju, varbūt ir vērts ietaupītos līdzekļus izmantot pilsētas sakārtošanā un rotāšanā, lai svētku sajūta būtu ne tikai pašā pilsētas centrā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Daiga - 30.12.2019 Atbildēt

  Jāņparks tiek aizmirsts gadiem. Un ne jau tikai tas ,ka nesavāktas lapas. Vasarā arī labi ja vienu reizi tiek appļauts. Vēl no tuvējām privātmājām rudeņos lapas tik pārstumj ielas otrā pusē (pati redzēju),lai nebūtu jākrauj maisos. Nav ne celiņu ,ne puķu. Uz tiem pāris soliņiem tik šnabi iedzer bomzīši, jo citiem jau tur netīk iet.

   R - 31.12.2019 Atbildēt

   Tie kas šeit komentē, ka cūkas ir paši mēslotāji- piekrītu.
   Bet neaizmirstam arī to, ka mēs, iedzīvotāji visi maksājam nodokļus.
   Dzērāji un bomži vienmēr bija un būs, taču paskatoties bildēs galvenā problēma ir nesakopta teritorija. Vasarā nepļauj, rudenī lapas nevāc. Ziemā parku neviens nekaisa.
   Blakus iedzīvotāji parku kaisa paši un to es redzēju savām acīm.
   Lūk, tas nav normāli! Pašvaldībai ir pienākums sakārtot parku, izvest atkritumus, lapas un zarus.
   Vecpuišu parks arī kādrēiz bija bomžiem iecienīts, taču vienā dienā parku sakārtoja, iztīrija, salika kameras un viss kārtībā.

  Pensionare - 30.12.2019 Atbildēt

  Nu Jāņparks jau nav vienīgā nesakoptā vieta , aizejiet tepat aiz Muzeja , nesavakti kritušie koki , atkritumi pie zemē pie konteineriem , zāliens netiek pļauts vasarā, bet stacijas galā tas pats , galiga pamestība . Un svetdienās aizejiet uz pašu centru – redzēsiet kā izskatās . …

  Kārlis - 30.12.2019 Atbildēt

  Paši jau cilvēki piemēslo visu un raud,ka pilsēta ir piemēslota.Sāciet sākumā paši ar sevi un beidziet būt cūkas,tad arī pilsēta būs tīrāka.Labi piekrītu par to pašu Jāņparku ka vajadzētu vairāk piekopt,bet ne jau sētnieki ir vainīgi,ka vietējiem dažiem patīk būt par cūkām.Par pašu Valmieru nevaru teikt ka būtu nesakopta,tāpat jau kopj un tiek sakārtota pilsēta,bet vienīgi tas,ka cūkas gan netrūkst un tur pilsēta nav vainīga.

  Ulriks - 30.12.2019 Atbildēt

  Cūkas mēslo, lai cūkas vāc! Vēl liksiet pašvaldībai sev dirsas pēc atejas slaucīt?

  es biju domajis, ka skola iet lai macitos - 31.12.2019 Atbildēt

  bet kad jau biju pabeidzis skolu, sapratu, ka uz skolu neiet macities, bet papipet panirgaties par klasebiedriem pametat papirus, lielaja dzive isti nekadas atskiribas nav starp bernu darzu un lielveikalu tikai audzinataja ir apkopeja razbainieki komersanti un berni spele karinus

  Inese - 31.12.2019 Atbildēt

  Ļoti ceru,ka nepaliksim bez gadumijas uguņosanas,jo esam jau atdaliti bez 18.novembra salūtu.Tiešam ceru,ka tiks sakopts gan vasarā,gan ziemā ne tikai Jāņparka parks,bet ari pie Rīta veikala.

  Juris - 31.12.2019 Atbildēt

  Valmiera ar katru gadu kļūst nesakoptāka! Kāds izskatās Karātavu kalniņš, kāda izskatās Brēžas kapu sēta! Nesakopta ir teritorija no baznīcas līdz tiltam (Kr. Valdemāra iela). Kad tiks sakopta Cēsu iela posmā no bij. šaursliežu dzelzceļa līdz Kauguru klētīm? Un kā ar skvēriņu pie vecās Mākslas skolas? Blakus ēkās atrodas jauniešu centrs un armija, varēja taču viņi sakopt!
  Bet tas nekas, Valmierā taču ir daudzu tūkstošu vērtā NESKAISTO SKATU TERASE!!!

   Aija - 31.12.2019 Atbildēt

   Pilnīgi piekrītu Jurim..

  atbilde vienkarsa - 31.12.2019 Atbildēt

  200 eiro par pagaidu sabiedriskiem darbiem uz 4 menesiem no nva, privatajam apsaimniekotajam tas prieks vel vairak izmaksa ta ka skolu talkas ar visiem skolmeistariem un vecakiem jataisa, savadak tauta viens uz otru skatas caur pirkstiem jo doma, ka otram no gaisa viss krit

Amats: Pašvaldības policijas priekšnieks/ce(profesijas kods 1349 08) Darba vieta – Beverīnas novada pašvaldība Prasības pretendentiem Augstākā izglītība – priekšroka tiks dota personai ar juridisko izglītību; Pieredze attiecīgajā profesijā; Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem; Atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām; Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru, labas komunikācijas prasmes; Augsta atbildības sajūta un precizitāte; B kategorijas autovadītāja apliecība; · Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; · Labas analītiskās spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta. Galvenie darba pienākumi Nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli; Savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību; Veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā; Sniegt neatliekamo palīdzību personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī; Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, noskaidrot vainīgos atbilstoši savai kompetencei sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai arī nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības. Iesniedzamie dokumenti · CV · Motivācijas vēstule Papildus informācija · Darba līgums uz noteiktu laiku. · Alga (bruto): EUR 634-822 · Darba laiks – 40 stundas nedēļā · Kontaktpersona: Jānis Fūrmanis, tālr.25748882, e-pasts: pasvaldiba@beverina.lv Pieteikšanās vakancei līdz 2020.gada 10.marta plkst.17.00 Profesija: PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PAMATDARBĪBAS STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: pasvaldiba@beverina.lv

Mūsu partneri