Valmieras Ziņas

Pašvaldība pirms svētkiem aicina sakopt pilsētu (3)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētku sajūtu rada arī tīra un saposta pilsēta, kā arī pats gatavošanās process. Gaidot Ziemassvētkus, Valmieras pilsētas pašvaldība ne tikai parūpējās par pilsētas rotāšanu, bet iespēju robežās veica pilsētas nekopto teritoriju sakopšanu. Piesaistot pagaidu algota sabiedriskā darba veicējus, tika savākti dažādās vietās pilsētvidē nokļuvušie atkritumi. Lai pilsētu kopīgiem spēkiem padarītu vēl sakoptāku, kamēr sniegs vēl nav uzsnidzis, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pilsētā esošās zemes īpašniekus rūpēties par atkritumu savākšanu, kur tie ir nokļuvuši pilsētvidē.

Atbilstoši pašvaldības 19.12.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.195 “Valmieras pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi” zemes gabala īpašnieks ir atbildīgs par zemes gabala un tam piegulošo, publiskā lietošanā esošo teritoriju uzturēšanu, savlaicīgu uzkopšanu un sanitāro tīrību, paredzot arī atkritumu savākšanu.

Par īpaši nekoptām teritorijām, kur atkritumi uzkrājušies jau ilgstoši un netiek savākt, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ziņot pa bezmaksas atbalsta tālruni 8484 pašvaldības policijai, kas iesaistīsies situācijas risināšanā un uzrunās zemes gabala īpašnieku.

Lai tīri un skaisti Ziemassvētki!

  Inta Kurvite - 21.12.2019

  Teritorija ap Vidzemes augtstskolu- Tērbatas ielas rajonā, ap skulptūriņu parkā pie ugunsdzēsējiem- ļoti piegružota!

  pie mums Liepājā - 24.12.2019

  jau ir kā slotu rokā un vico i viss ir tīrs, es jau tai Valmierā ir bijis studierēju strādāju, sākumā jau pašvaki bij istaba nekārtīga, pats ar uz darbu un lekcijām aizvilkos un vien dienu vispār skatos visas bikses slapjas noņurkušas izrādās biju azmidzis, a pilsētnieki tik deso no viena kakta uz otru, vecmamma jotubā parādija filmu legal scam un nu jau gadu gadiem pērku un pārdodu štruntus i naudas nekad nepietiek tā kā visu laiku ir ko darīt arī nav vaļas pa tiem 200 eiro no pagaidu sabiedriskajiem darbiem lasīt pieaugušo bērnudārza pamperiņus un atraugas

  Renāte - 05.01.2020

  Par Jāņparku. Patiešām žēlīga vieta. Vienlaicīgi interesanta un nākotnē veiksmīgi attīstāma. Skaistā stacijas ēka. Pietiekoši labi saglabājusies. Teicams vēsturiski vērtīgs industriālais mantojums. ĻOTI ceru. ka pilsētas tēvi tuvākā nākotnē ko pasāks.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APKOPĒJU Galvenie darba pienākumi: vispārējas tīrības un kārtības uzturēšana koplietošanas telpās putekļu slaucīšana katru darba dienu grīdas slaucīšana katru darba dienu mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu logu mazgāšana īres dzīvokļu uzkopšana pēc pieprasījuma Prasības: rūpīga pieeja darba pienākumiem vēlama pieredze līdzīgā amatā laba saskarsmes kultūra augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga EUR 500.00 Pieteikties līdz 2022.gada 6.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-06 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 27775532.

Mūsu partneri