Valmieras Ziņas

Pašvaldība pirms svētkiem aicina sakopt pilsētu (3)

Svētku sajūtu rada arī tīra un saposta pilsēta, kā arī pats gatavošanās process. Gaidot Ziemassvētkus, Valmieras pilsētas pašvaldība ne tikai parūpējās par pilsētas rotāšanu, bet iespēju robežās veica pilsētas nekopto teritoriju sakopšanu. Piesaistot pagaidu algota sabiedriskā darba veicējus, tika savākti dažādās vietās pilsētvidē nokļuvušie atkritumi. Lai pilsētu kopīgiem spēkiem padarītu vēl sakoptāku, kamēr sniegs vēl nav uzsnidzis, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pilsētā esošās zemes īpašniekus rūpēties par atkritumu savākšanu, kur tie ir nokļuvuši pilsētvidē.

Atbilstoši pašvaldības 19.12.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.195 “Valmieras pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi” zemes gabala īpašnieks ir atbildīgs par zemes gabala un tam piegulošo, publiskā lietošanā esošo teritoriju uzturēšanu, savlaicīgu uzkopšanu un sanitāro tīrību, paredzot arī atkritumu savākšanu.

Par īpaši nekoptām teritorijām, kur atkritumi uzkrājušies jau ilgstoši un netiek savākt, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ziņot pa bezmaksas atbalsta tālruni 8484 pašvaldības policijai, kas iesaistīsies situācijas risināšanā un uzrunās zemes gabala īpašnieku.

Lai tīri un skaisti Ziemassvētki!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Inta Kurvite - 21.12.2019 Atbildēt

  Teritorija ap Vidzemes augtstskolu- Tērbatas ielas rajonā, ap skulptūriņu parkā pie ugunsdzēsējiem- ļoti piegružota!

  pie mums Liepājā - 24.12.2019 Atbildēt

  jau ir kā slotu rokā un vico i viss ir tīrs, es jau tai Valmierā ir bijis studierēju strādāju, sākumā jau pašvaki bij istaba nekārtīga, pats ar uz darbu un lekcijām aizvilkos un vien dienu vispār skatos visas bikses slapjas noņurkušas izrādās biju azmidzis, a pilsētnieki tik deso no viena kakta uz otru, vecmamma jotubā parādija filmu legal scam un nu jau gadu gadiem pērku un pārdodu štruntus i naudas nekad nepietiek tā kā visu laiku ir ko darīt arī nav vaļas pa tiem 200 eiro no pagaidu sabiedriskajiem darbiem lasīt pieaugušo bērnudārza pamperiņus un atraugas

  Renāte - 05.01.2020 Atbildēt

  Par Jāņparku. Patiešām žēlīga vieta. Vienlaicīgi interesanta un nākotnē veiksmīgi attīstāma. Skaistā stacijas ēka. Pietiekoši labi saglabājusies. Teicams vēsturiski vērtīgs industriālais mantojums. ĻOTI ceru. ka pilsētas tēvi tuvākā nākotnē ko pasāks.

Amats: Pašvaldības policijas priekšnieks/ce(profesijas kods 1349 08) Darba vieta – Beverīnas novada pašvaldība Prasības pretendentiem Augstākā izglītība – priekšroka tiks dota personai ar juridisko izglītību; Pieredze attiecīgajā profesijā; Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem; Atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām; Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru, labas komunikācijas prasmes; Augsta atbildības sajūta un precizitāte; B kategorijas autovadītāja apliecība; · Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; · Labas analītiskās spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta. Galvenie darba pienākumi Nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli; Savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību; Veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā; Sniegt neatliekamo palīdzību personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī; Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, noskaidrot vainīgos atbilstoši savai kompetencei sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai arī nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības. Iesniedzamie dokumenti · CV · Motivācijas vēstule Papildus informācija · Darba līgums uz noteiktu laiku. · Alga (bruto): EUR 634-822 · Darba laiks – 40 stundas nedēļā · Kontaktpersona: Jānis Fūrmanis, tālr.25748882, e-pasts: pasvaldiba@beverina.lv Pieteikšanās vakancei līdz 2020.gada 10.marta plkst.17.00 Profesija: PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PAMATDARBĪBAS STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: pasvaldiba@beverina.lv

Mūsu partneri