Valmieras Ziņas

Pašvaldība pirms svētkiem aicina sakopt pilsētu (3)

Svētku sajūtu rada arī tīra un saposta pilsēta, kā arī pats gatavošanās process. Gaidot Ziemassvētkus, Valmieras pilsētas pašvaldība ne tikai parūpējās par pilsētas rotāšanu, bet iespēju robežās veica pilsētas nekopto teritoriju sakopšanu. Piesaistot pagaidu algota sabiedriskā darba veicējus, tika savākti dažādās vietās pilsētvidē nokļuvušie atkritumi. Lai pilsētu kopīgiem spēkiem padarītu vēl sakoptāku, kamēr sniegs vēl nav uzsnidzis, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pilsētā esošās zemes īpašniekus rūpēties par atkritumu savākšanu, kur tie ir nokļuvuši pilsētvidē.

Atbilstoši pašvaldības 19.12.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.195 “Valmieras pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi” zemes gabala īpašnieks ir atbildīgs par zemes gabala un tam piegulošo, publiskā lietošanā esošo teritoriju uzturēšanu, savlaicīgu uzkopšanu un sanitāro tīrību, paredzot arī atkritumu savākšanu.

Par īpaši nekoptām teritorijām, kur atkritumi uzkrājušies jau ilgstoši un netiek savākt, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina ziņot pa bezmaksas atbalsta tālruni 8484 pašvaldības policijai, kas iesaistīsies situācijas risināšanā un uzrunās zemes gabala īpašnieku.

Lai tīri un skaisti Ziemassvētki!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Inta Kurvite - 21.12.2019 Atbildēt

  Teritorija ap Vidzemes augtstskolu- Tērbatas ielas rajonā, ap skulptūriņu parkā pie ugunsdzēsējiem- ļoti piegružota!

  pie mums Liepājā - 24.12.2019 Atbildēt

  jau ir kā slotu rokā un vico i viss ir tīrs, es jau tai Valmierā ir bijis studierēju strādāju, sākumā jau pašvaki bij istaba nekārtīga, pats ar uz darbu un lekcijām aizvilkos un vien dienu vispār skatos visas bikses slapjas noņurkušas izrādās biju azmidzis, a pilsētnieki tik deso no viena kakta uz otru, vecmamma jotubā parādija filmu legal scam un nu jau gadu gadiem pērku un pārdodu štruntus i naudas nekad nepietiek tā kā visu laiku ir ko darīt arī nav vaļas pa tiem 200 eiro no pagaidu sabiedriskajiem darbiem lasīt pieaugušo bērnudārza pamperiņus un atraugas

  Renāte - 05.01.2020 Atbildēt

  Par Jāņparku. Patiešām žēlīga vieta. Vienlaicīgi interesanta un nākotnē veiksmīgi attīstāma. Skaistā stacijas ēka. Pietiekoši labi saglabājusies. Teicams vēsturiski vērtīgs industriālais mantojums. ĻOTI ceru. ka pilsētas tēvi tuvākā nākotnē ko pasāks.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri