Valmieras Ziņas

Diennaktī atklājot 445 Covid-19 gadījumus, saslimstības rādītājs nokrities līdz 862

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 18.novembrī, Latvijā reģistrēti 445 jauni Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojumi par 19 ar šo slimību sasirgušu personu nāves gadījumiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Divu nedēļu uz 100 000 iedzīvotāju kumulatīvās saslimstības rādītājs pagājušās diennakts laikā sarucis no 935 līdz 862 gadījumiem. Pēdējo reizi zem 900 robežas šis rādītājs bija 10.oktobrī.

No visiem aizvadītajā diennaktī reģistrētajiem Covid-19 gadījumiem 318 saslimušie bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, kamēr 127 bija vakcinējušies.

No pagājušajā diennaktī reģistrētajiem nāves gadījumiem divi cilvēki bija vecumā no 50 līdz 59 gadiem, divi – vecumā no 60 līdz 69 gadiem, četri – vecumā no 70 līdz 79 gadiem, astoņi – vecumā no 80 līdz 89 gadiem, trīs – vecumā no 90 līdz 99.

No visiem mirušajiem 17 bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, kamēr divi – vakcinēti.

Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā veikti 3217 Covid-19 izmeklējumi, bet pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 13,8%.

Ar Covid-19 saslimušo kopskaits pēdējās divās nedēļās sarucis līdz 16 325 cilvēkam, bet pārējie tiek uzskatīti par slimību pārslimojušiem.

Latvijā līdz šim Covid-19 laboratoriski apstiprināts 245 006 cilvēkam, savukārt līdz šim reģistrēts 3920 Covid-19 pacientu nāves gadījums.

Iepriekšējās 14 dienās mirušo kopskaits ir 476 cilvēku.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Ausekļa ielā 29 . Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 1000-1050 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, vai pieteikties personīgi,vai WhatsApp mob.tel.nr. +371 29 616379. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai sūtot ziņu uz WhatsApp mob.t.+371 29616379 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri