Valmieras Ziņas

Darba devēji “Facebook” tiešraidē aicinās Latvijā atgriezties ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos (3)

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 18.oktobrī, sociālā kustība “Latvija strādā” organizēs pirmo Tiešsaistes karjeras dienu, kuras ietvaros “Facebook” tiešraidē uzstāsies 12 vietējo darba devēju pārstāvji, kuri koncentrētā veidā informēs par aktuālajiem darba piedāvājumiem, prasībām un darbā pieteikšanās kārtību, kā arī atbildēs uz skatītāju jautājumiem, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Tiešraidē būs iespēja uzzināt par aktuālo Latvijas darba tirgus piedāvājumu tiem Latvijas valstspiederīgajiem, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs, bet vēlētos atgriezties Latvijā. Tiešsaistes karjeras diena ļaus interesentiem pāris minūšu laikā uzzināt vairāk par konkrēto darba devēju, tā aktuālajām vakancēm, prasībām un darbā iekārtošanās procesu.

Starp pirmās tiešsaistes karjeras dienas dalībniekiem būs “Tele2”, “Draugiem Group”, “Rimi”, “Transcom”, “PwC”, “Swedbank” un citi. Kopumā runātāji pārstāvēs tādas uzņēmējdarbības nozares kā tehnoloģijas, mazumtirdzniecība, finanses un biznesa pakalpojumu centri. Valsts un reģionālos darba devējus karjeras dienā šoreiz pārstāvēs Nacionālie bruņotie spēki, Daugavpils dome un lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps”.

Darba devēji stāstīs par vakancēm, kas varētu interesēt loģistikas, mārketinga un informācijas tehnoloģiju (IT) speciālistus, nodokļu konsultantus, auditorus, lauksaimniecības tehnikas mehāniķus, klientu konsultantus un citus. Tiešraides laikā tiks stāstīts ne vien par kandidātu prasībām un atalgojumu, bet arī par darba devēju sniegto atbalstu, darbiniekiem sākot darba gaitas Latvijā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta arī darba iespējām reģionos.

Tiešraide būs skatāma kustības “Facebook” lapā ceturtdien, 18.oktobrī, plkst.19.30. Ja gadījumā neizdosies pieslēgties tiešraidei, karjeras dienas ieraksts būs pieejams “Latvija strādā” “Facebook” lapā.

“Latvija strādā” ir “Tele2” iniciatīva, kas aicina uzņēmumus, organizācijas un iestādes visā Latvijā brīvprātīgi vienoties kustībā, lai uzrunātu un piesaistītu Latvijas darba tirgum vairāk nekā 170 000 Latvijas valstspiederīgo, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs. Daļu no šiem cilvēkiem iespējams atgriezt Latvijā, piedāvājot konkrētas darba vietas un veidojot stratēģisku komunikāciju ar šo auditoriju, ko kustības biedri apņemas darīt, parakstot memorandu.

Kustības partneri aptver nozares, sākot no mazumtirdzniecības, apkalpojošās sfēras un informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem, kas šobrīd aktīvi meklē darbiniekus, līdz dažādu nozaru konsultāciju uzņēmumiem, mākslas nozari pārstāvošām organizācijām un valsts pārvaldes. Kustību atbalsta arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

    GUSTAVS - 17.10.2018

    2000 menesii tik uz prieksu…

    Ola - 17.10.2018

    450 + nedēļā uz rokas mainīt pret 500 mēnesī, jū, tautieši, ir vērts!

    Sergejs - 18.10.2018

    Dirst ejat es sanemu menesi 2400 uz rokas maksajat to pasu tad domasim

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

CAMPHILL NODIBINĀJUMS "ROŽKALNI" aicina darbā APRŪPĒTĀJU Būtiskākie amata pienākumi: Atbalsta persona pilngadīgām personām ar intelektuālās attīstības invaliditāti: sniegt personai atbalstu ievērot un uzturēt pašaprūpes prasmes, t.sk. atbalsts pie personīgās higiēnas uzturēšanas, apģērba izvēles un kārtības, dzīves telpas tīrības un mantu kārtību uzturēšanas, ēdiengatavošanas; sniegt atbalstu personām ar intelektuālās attīstības invaliditāti, strādājot specializētajās darbnīcās - sezonāli dārza darbos, siltumnīcās un garšvielu/tējas darbnīcā, fermā un papīra darbnīca, kā arī, plānojot brīvo laiku; atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus. Prasības pretendentam: vismaz pamatizglītība; labas komunikācijas prasmes un empātija; augsta atbildības sajūta; vēlama B kategorijas vadītāja apliecība; Darba devējs piedāvā: sociālās garantijas atbilstoši LR likumdošanai; summēto darba laiku (saskaņā ar darba grafiku); kļūt par kolēģi unikālā sociālā kopienā Latvijā (Camphill kustība); starptautisku pieredzi un kompetenču pilnveidi citos pasaules Camphill ciematos. Vairāk informācija par mums: http://www.camphillrozkalni.lv/ Pieteikties zvanot - 29108235 vai sūtot e-pastu: camphillrozkalni@gmail.com Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rožkalni, Rencēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: Anitra Šatrovska Izglītības līmenis: Vispārējā pamatizglītība

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  SANTEHNIĶI Galvenie darba pienākumi: • ūdensvadu un kanalizācijas tīklu, siltumapgādes sistēmu apkalpošana • sanitārtehnisko iekārtu uzstādīšana un apkalpošana • ūdens skaitītāju nomaiņa, ierīkošana un uzstādīšana • citu santehnisko darbu veikšana Prasības kandidātiem: • vēlama praktiska darba pieredze santehniķa darbā, būvniecībā • profesionālās kvalifikācijas apliecība vai cits specialitāti apliecinošs izglītības dokuments tiks uzskatīts par priekšrocību • izpratne par ēku tehnisko aprīkojumu (siltumapgāde, ūdensvads un kanalizācija) • prasme kontaktēties ar cilvēkiem • B kategorijas autovadītāja apliecība • valsts valodas zināšanas ne mazākas kā pamata līmenī (A2) Piedāvājam: • dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • stabilu atalgojumu no EUR 1280 – 1520 (bruto) mēnesī atkarībā no paveiktā darba, pieredzes un prasmēm • piemaksas par darbu dežūrā • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem • nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem • labumu grozu atbilstoši koplīgumam • līdzmaksājumu sporta aktivitātēm • nepieciešamības gadījumā uzņēmums var nodrošināt īres tiesības darbiniekam uzņēmuma īpašumā esošajos īres namos Pieteikties līdz 2026.gada 30.aprīlim, sūtot CV elektroniski uz Personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri